• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську привітали працівників залізничного транспорту

eye

159

11.11.2022 14:26

Новини громад

img

З нагоди Дня залізничника, який в Україні відсвяткували 4 листопада, у Покровську відбувся урочистий захід.

З перших днів війни залізничники виконують надзвичайно важливу роботу. Вони допомагають людям евакуюватися на поїздах з прифронтових міст у більш безпечні регіони, ризикуючи власним життям, доставляють гуманітарну допомогу та допомагають в обороноздатності держави. Підступний ворог чітко розуміє значущість залізничних шляхів, тому саме вокзали та інші об’єкти залізничної інфраструктури часто потрапляють під ворожі обстріли. Пам`ять загиблих залізничників було вшановано хвилиною мовчання.

Як зазначив очільник Покровської МВА Сергій Добряк, сьогодні залізничники, як весь український народ, доводять нашу міць та нескореність.

«З перших хвилин повномасштабного російського вторгнення «Укрзалізниця» тримає свій фронт. Дякую, що залишились на місцях, за вашу самовіддану працю, бо на ваші плечі лягла вся евакуація мирного населення, в тому числі нашої Покровської громади. За те, що працюєте з вантажами для наших воїнів ЗСУ», - привітав присутніх у залі Сергій Добряк.

За багаторічну сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у розвиток галузі, високу професійну майстерність та з нагоди професійного свята Дня залізничника було вручено 13 медалей «За гідність та патріотизм», 10 почесних грамот та подяк Покровської міської військової адміністрації. Ще 8 вітальних листів отримали колективи структурних підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Українська залізниця».

Своєю чергою, під час вітання своїх колег зі святом, заступник начальника структурного підрозділу «Станція Покровськ» регіональної філії «Донецька залізниця» Акціонерного товариства «Укрзалізниця» Дмитро Ветошко додав, що всі працівники галузі сумлінно виконують свої обов’язки та стоять на сторожі держави в ці нелегкі для країни часи.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

27

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію