• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У рамках програми «Доброзичлива медицина» мешканці приєднаних територій відвідали вузьких спеціалістів

eye

232

11.11.2022 08:52

Новини громад

img

За сприянням очільника Покровської МВА Сергія Добряка мешканці громади сьогодні мали змогу пройти профогляд у Покровській міській лікарні. 

В селах раз на тиждень прийом ведуть сімейні лікарі. Вони знають проблеми своїх пацієнтів. Але консультації вузьких спеціалістів важливі, особливо для людей з хронічними захворюваннями. І для цього не треба чекати в чергах і діставатись міста самотужки.

Сьогодні з самого ранку для мешканців трьох старостинських округів: Срібненського, Піщанського та Шевченківського відділом транспорту міської ради був організований безкоштовний автобус. 

За розпланованим та затвердженим графіком водій об’їхав всі села та вже за годину доставив групу людей до Покровської міської лікарні, яка розташована у селищі динасового заводу. 

У різних кабінетах мешканці приєднаних територій мали змогу відвідати отоларинголога, окуліста, невропатолога, гінеколога, здати аналізи та пройти флюорографію. Після огляду пацієнтів, лікарі зробили висновки та надали свої рекомендації щодо подальшого лікування. Хто впорався раніше – встиг потрапити й на місцевий ринок, зробити необхідні покупки. На зворотньому шляху додому мешканці старостинських округів відвідали також аптеку, де придбали необхідні ліки. 

«Ми давно планували такі поїздки для мешканців приєднаних територій. Старости збирали заявки від людей, відділ транспорту розробляв спільно з нашим відділом маршрут, аби всі охочі змогли без зайвих очікувань потрапити на автобус. Перша, тестова поїздка показала, що ми добре підготувалися. Мешканці залишилися задоволені», - зазначила начальниця відділу з питань розвитку приєднаних територій міської ради Олена Носач. 

За словами заступниці міського голови Маргарити Ідрісової, за довоєнними планами у Покровській громаді вже другий рік поспіль працює програма «Доброзичлива медицина». Очікувалось, що вузькі спеціалісти приїжджатимуть у села для надання медичних консультацій. Навіть були домовленості використання мобільного флюорографу. Війна внесла корективи. Тож у Покровській ТГ продовжуватимуть формувати списки бажаючих безкоштовно пройти медичних огляд та отримати консультації від вузьких спеціалістів. Наступними пройти профогляд у місті матимуть змогу мешканці Лисівського старостинського округу.  

Крім того, Маргарита Ідрісова додала, що фінансове зобов’язання на організацію профоглядів для мешканців приєднаних територій взяла на себе Покровська військова адміністрація.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську відбулось засідання гуманітарного штабу

За участю координаторки діяльності гуманітарного штабу, заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича сьогодні, 31 січня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу.

eye

32

Новини громад

31 січня 2023 14:58

ВІДЕО. Триває процес оснащення котелень генераторами

Для автономної та безперебійної роботи місцевих котелень керівництвом Покровської МВА було прийнято рішення щодо монтажу генераторів, які дадуть змогу подавати теплоносій мешканцям в умовах відсутності електропостачання.

eye

30

Новини громад

31 січня 2023 14:51

Адміністратори ЦНАП та діловоди старостинських округів вивчають зміни у законодавстві

Зміни у законодавстві України щодо надання електронних послуг спонукали керівництво Покровської громади організувати навчання для діловодів та адміністраторів ЦНАП

eye

42

Новини громад

31 січня 2023 11:44

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію