• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Під час особистого прийому очільник Покровської МВА вирішив ряд важливих питань

eye

266

10.11.2022 15:57

Новини громад

img

Аби знайти підтримку у вирішенні важливих питань, щотижня до очільника Покровської міської військової адміністрації звертаються десятки мешканців громади. 

Сьогодні під час особистого прийому були озвучені питання щодо сприяння у нарахуванні пенсійних виплат, якості проведених ремонтів доріг, можливості отримання допомоги на виконання робіт з буріння свердловин та придбання генераторів для облаштування укриттів за кошти міського бюджету, забезпечення дровами, твердим паливом та гуманітарною допомогою  мешканців, які цього потребують, допомога на  лікування та уважне ставлення до проблем сімей загиблих воїнів.

Цього разу до Сергія Добряка з  проханням про  підключення ліфтів звернулись  старші будинків мікрорайону «Шахтарський». Жінки просили відновити роботу підіймачів з 7 ранку до 21 години вечора. Через постійні перебої з водопостачанням на верхні поверхи підіймати воду в ємностях дуже важко. Адже більша частина мешканців - це люди поважного віку та люди з інвалідністю. А ще треба вийти за продуктами та у нагальних питаннях.

За словами очільника Покровської МВА, роботу ліфтів було зупинено через збройну агресію рф проти України, внаслідок чого страждає енергетична система України.

 «По-перше, це ваша безпека. Під час відключення світла  люди можуть застрягти у ліфті на невизначений час. А ще й під час повітряної тривоги. Але, добре розуміємо і тих, кому доводиться щодня по декілька разів долати сходини. Отже роботу підйомників буде відновлено, але під вашу колективну відповідальність». 

Запустити ліфти комунальники планують вже завтра. Працюватимуть вони в рамках  попереднього графіку з 7.00 до 21.00. 

Звернулись старші будинків і з проханням налагодити роботу керуючих компаній, які обслуговують багатоповерхівки. Сергій Добряк зазначив, що дійсно потрібно налагоджувати комунікацію між керуючими компаніям та старшими будинків, яким, в свою чергу, подякував за активну життєву позицію та допомогу у вирішенні питань мешканців Покровської громади. 

Щоб поспілкуватись з Сергієм Добряком та озвучити керівникам громади свої наболілі питання, до Покровська приїхав і мешканець Піщанського старостинського округу Володимир Квасенко. 

Чоловік звернувся із проханням  посприяти у проведенні відсипки з’їзду з вулиці Центральної на вулицю Пушкіна та Веселу у селі. 

Як зазначили фахівці КП «БКП» роботи з засипки з’їзду будуть проведені при сприятливих погодних умов. Наступного тижня комунальники виїдуть на місце та проведуть обстеження даної ділянки дороги. 

«Сьогодні були озвучені різноманітні питання, які потребують нашої уваги. У їх вирішенні, перш за все, ми повинні керуватись такими поняттями, як людяність, щирість та бажання допомогти  один одному. Кожен за своїм напрямком», - підбив підсумок зустрічі очільник Покровської МВА Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У старостинських округах громади визначають потреби щодо гуманітарної допомоги населенню

Сьогодні, 3 лютого, відбулась робоча нарада старост громади, під час якої були окреслені нагальні питання життєдіяльності старостинських округів та намічені плани на подальшу роботу.

eye

27

Новини громад

03 лютого 2023 14:15

Відбувся особистий прийом громадян начальником Покровської МВА Сергієм Добряком

Разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів міста очільник громади уважно заслухав всіх заявників.

eye

31

Новини громад

03 лютого 2023 12:14

До відома представників інститутів громадянського суспільства. Урядом врегульовано питання функціонування громадських рад під час воєнного стану.

16 серпня 2022 р. Урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

eye

32

Новини громад

03 лютого 2023 11:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію