СОЦІАЛЬНА КВАРТИРА В М. КИЄВІ

09.11.2022 16:08

для вагітних жінок і матерів з дітьми раннього віку у складних життєвих обставинах,  внутрішньо переміщених осіб або тих, хто зазнав насильство.

Соціальна квартира (притулок) була створена міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) та заснованим нею МБФ «Українська фундація громадського здоров'я» у співпраці з Київським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за підтримки Міністерства соціальної політики України, та іншими партнерами в травні 2013 року за фінансової підтримки СНІД-Фонду Елтона Джона, та Фонду Олени Пінчук, Фонду Ріната Ахметова.

Соціальна квартира забезпечує реабілітаційні послуги для вагітних жінок та матерів з дітьми у складних життєвих обставинах через домашнє насильство, ризиковану поведінку або переміщення у зв’язку зі збройним конфліктом на сході Україні. Пропонується тимчасове житло та психосоціальна підтримка жінкам та дівчатам, які пережили насильство, не мають безпечного житла чи виїхали з окупованої території, зони бойових дій, які повернулись із за кордону чи знаходяться в складній життєвій ситуації.

У квартирі одночасно можуть перебувати до 6 матерів та 7 дітей.
Соціальна квартира пропонує такі види послуг:
·    проживання в кімнатах, обладнаних для матерів з дітьми з  усіма необхідними предметами;
·    навчання щодо догляду за дітьми;
·    комплексна соціальна підтримка;
·    психологічне та юридичне консультування;
·    доступ до медичних послуг;
·    інформаційна допомога для збереження здоров’я жінки та дитини, попередження насильства, тощо.

Телефони для зв’зків:
 +38 093 152 89 06,