• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровчани долучились до написання диктанту національної єдності

eye

712

09.11.2022 13:51

Новини громад

img

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови, відбувся радіодиктант національної єдності-2022. Участь в іспиті на знання рідної мови взяли й представники структурних підрозділів міської ради.  

За словами організаторів цьогорічного радіодиктанту, його мета — об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу. 

Сьогодні під диктовку народної артистки, Героя України Ади Роговцевої радіодиктант складали освітяни Покровської громади, представники закладів культури та інших підрозділів міської ради.

За словами учасників флешмобу, диктант - художній текст, а писали його не лише гуманітарії, а й фахівці технічного спрямування. Тож для кожного були свої заковики. 

«Для когось нові правила українського правопису ще не наклалися на попередні, для когось у величезні складнопідрядні речення просто не вміщувалися ймовірні розділові знаки. Видатна українська акторка Ада Роговцева читала чудово і виразно, але... по-акторськи, зі своїм власним інтонуванням та темпоритмом. Тож писати доводилось не підіймаючи голови, а перевірити часу було обмаль.  Проте всі впорались дуже гарно (з'ясували це після обговорень). Результат чекаємо завтра», - розповіли представники відділу освіти Покровської міськради.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

22

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

42

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

36

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію