• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Центр волонтерства та захисту м.Львів пропонує евакуацію до Польщі

eye

361

07.11.2022 10:27

Новини громад

img

Ворог цілеспрямовано знищує інфраструктуру України,  залишаючи людей без опалення, світла та води.  Через загострення бойових виникає загроза життю та здоров'ю людей, що залишаються у громадах, розташованих неподалік лінії фронту. Зважаючи на це, триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини. 

Пункт з пошуку тимчасового житла (фінансується ужондом воєвудським) пропонує розміщення у курортних округах Малопольського  воєводства – одного з району  Польщі.

Умови: БЕЗКОШТОВНЕ проживання  та БЕЗКОШТОВНЕ 2-разове харчування. По приїзду надається можливість оформити необхідні документи, грошову допомогу на дітей та дорослих, отримувати безкоштовну медичну допомогу, для дітей організоване відвідування дитячих садочків. Також пропонують виїжджати людям з вадами фізичного та психічного розвитку, наприклад: один з батьків та дитина, дитина та опікун. Під час телефонної реєстрації необхідно вказати особливості дитини чи дорослого, щоб координаторка підібрала зручне розміщення.  Виїжджати можна з українськими паспортами. 

Увага! Перевезення немає. Щодня з Покровська курсують евакуаційні потяги, якими мешканці можуть дістатися до Львова, а звідти, з допомогою волонтерів, можна буде доїхати до Кракова (Польщі), або потягом Львів – Пшемишль. Кінцевий пункт: м. Краків, будівля залізничного та автовокзалу (на 1 поверсі знаходиться залізничний вокзал, на 2 поверсі - автовокзал), знайти 4 перон – Пункт з пошуку тимчасового проживання. 

За реєстрацією, довідковою інформацією можна звернутися до координатора Анжели, зручно та безкоштовно телефонувати на whatsapp: +48 792096518.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

42

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

61

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

139

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію