Зведена інформація про життєдіяльність громади на 4 листопада

04.11.2022 09:17

Минула доба пройшла неспокійно: з 18:50 до 19:44 стався обстріл м. Покровськ.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади: влучення ВНП сталося:
- вул. 1 Травня, будівля ЗОШ;
- 7 будинків на вул. Ярослава Мудрого;
- 3 будинки на вул. Карла Лібкнехта;
- 11 будинків на вул. Чернишевського.

Загиблі: 1 осіба, травмовано: 6 осіб. На даний час ще надходять звернення щодо На даний час надходять звернення від мешканців щодо руйнування житла.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

Аварійні ситуації за минулу добу:
Електропостачання:
За минулу добу були застосовані аварійні відключення за такими адресами:
- о 8.23 вул. Ольшанського, 8 березня, Шмідта;
- о 9.00 – м-н «Лазурний», «Південний», «Шахтарський», приватний сектор західної та центральної частин міста;
- о 10.45 частково відключено м. Родинське;
- о 12.30 відключено селище Динасового заводу;
- о 16.40 м. Родинське вул. Маяковського, Краснолиманська, Залізнична.
- о 18.55 внаслідок обстрілу у м. Покровськ знеструмлені вулиці західної частини Джерельна, Ярослава Мудрого, Центральна, Залізнична, пров. Новгородський, вул.Кальміуська, Леоніда Бикова, Івасюка, Злагоди, Західна, Менькіної, Миру. Обстеження та відновлювальні роботи заплановані на поточну добу.
- о 19.13 надійшли повідомлення про відсутність світла в шаховому порядку у м. Родинське вул. Пушкіна буд. 24, 26, 28, та вул. Краснолиманська, 46. Інформація передана головному диспетчеру ДТЕК. Відновлювальні роботи заплановано на поточну добу.
Водопостачання:
За інформацією від КП «Компанія «Вода Донбасу» обстеження пошкоджень лінії леп відбулося, але терміну відновлення не має.

Керівництво наголошує на необхідності евакуації. Продовжує щодня курсувати евакуаційний потяг до Львова та по парних числах раз на чотири дні до Тернопільської області. Запис здійснюється на 06.11. Реєстрація на потяг за телефоном 0-800-300-101.

Здійснюється патрулювання з метою контролю за дотриманням заборони торгівлі алкоголем.

Комендантська година та режим світломаскування діє з 21. 00 до 05. 00.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

Збережіть життя. Евакуюйтеся!