• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Двом педагогам, захисникам України, вручені медалі «За оборону рідної держави»

eye

945

02.11.2022 10:24

Новини громад

img

Сьогодні в урочистій атмосфері очільник Покровської МВА Сергій Добряк разом із заступницею міського голови Маргаритою Ідрісовою вручили педагогам ЗОШ №9, які нині боронять рідну землю в лавах ЗСУ, почесні нагороди «За оборону рідної держави».

До березня поточного року чоловіки працювали в опорній школі Покровська. Олександр Гетьман обіймав посаду вчителя фізичної культури та був керівником постійно діючого військово-патріотичного гуртка Сокіл «Джура», постійним членом журі обласного рівня у спортивних змаганнях.

Леонід Гнілов у мирному житті теж є членом педагогічного колективу ЗОШ №9. Він - керівник шкільного методичного об’єднання асистентів вчителя. Як психолог за фахом, Леонід проводив корекційно-розвиткові заняття для учнів, які навчаються за інклюзивною формою навчання. 

З 14 березня чоловіки, не вагаючись, стали на захист батьківщини. Отримали медалі мали ще у серпні, під час відзначення Дня незалежності України, але не мали змоги бути присутніми у місті. 

Сьогодні під час вручення почесних відзнак очільник військової адміністрації Сергій Доюбряк подякував захисникам за мужність та самовідданість, зразкове виконання службового обов’язку та побажав якнайскоріше повернутись додому з перемогою. 

Теплі слова привітань, подяки за сміливість і відвагу місцевих педагогів – військовослужбовців також лунали від заступниці міського голови Маргарити Ідрісової, начальниці відділу освіти Любові Воротинцевої та директорки ЗОШ №9 Валентини Рудик.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію