• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Двом педагогам, захисникам України, вручені медалі «За оборону рідної держави»

eye

733

02.11.2022 10:24

Новини громад

img

Сьогодні в урочистій атмосфері очільник Покровської МВА Сергій Добряк разом із заступницею міського голови Маргаритою Ідрісовою вручили педагогам ЗОШ №9, які нині боронять рідну землю в лавах ЗСУ, почесні нагороди «За оборону рідної держави».

До березня поточного року чоловіки працювали в опорній школі Покровська. Олександр Гетьман обіймав посаду вчителя фізичної культури та був керівником постійно діючого військово-патріотичного гуртка Сокіл «Джура», постійним членом журі обласного рівня у спортивних змаганнях.

Леонід Гнілов у мирному житті теж є членом педагогічного колективу ЗОШ №9. Він - керівник шкільного методичного об’єднання асистентів вчителя. Як психолог за фахом, Леонід проводив корекційно-розвиткові заняття для учнів, які навчаються за інклюзивною формою навчання. 

З 14 березня чоловіки, не вагаючись, стали на захист батьківщини. Отримали медалі мали ще у серпні, під час відзначення Дня незалежності України, але не мали змоги бути присутніми у місті. 

Сьогодні під час вручення почесних відзнак очільник військової адміністрації Сергій Доюбряк подякував захисникам за мужність та самовідданість, зразкове виконання службового обов’язку та побажав якнайскоріше повернутись додому з перемогою. 

Теплі слова привітань, подяки за сміливість і відвагу місцевих педагогів – військовослужбовців також лунали від заступниці міського голови Маргарити Ідрісової, начальниці відділу освіти Любові Воротинцевої та директорки ЗОШ №9 Валентини Рудик.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію