• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Підтримка проєктів громад зі зміни соціальних норм для запобігання домашньому і гендерно зумовленому насильству

eye

1247

02.11.2022 09:06

Новини громад

img

Чудова можливість для всіх небайдужих, хто прагне змінити усталені норми та стереотипи щодо домашнього насильства у своїй громаді.

UNFPA надасть комплексну підтримку у реалізації проєктів із запобігання домашньому насильству у ваших громадах у три кроки:

Крок 1. Зберіть команду від вашої громади та візьміть участь у воркшопі із втілення програм зі зміни соціальних норм. Впродовж 2 днів в онлайн-форматі учасники/-ці команд опанують необхідні інструменти та концепції для запобігання домашньому насильству, а також розроблять попередні стратегії та плани дій для своїх громад. Воркшопи пройдуть у період із 9 листопада до 8 грудня. Від однієї громади може подаватися для участі необмежена кількість команд. Реєстрація участі вашої команди у громаді відбувається за посиланням: https://bit.ly/zminy-hromadu.

Крок 2. Усі команди громад, які успішно взяли участь у воркшопі, матимуть можливість підготувати проєктну заявку для втілення власних пілотних ініціатив.

Крок 3. Експертна команда UNFPA відбере найкращі ініціативи та надасть фінансову й експертну підтримку в їх реалізації. Заявки для участі приймаємо до 11 листопада. Команди не зі всіх громад зможуть взяти участь у тренінгах. За лінком вище можна перевірити, чи ваша громада входить до списку цільових.

Контактна особа: Олеся Савенко, консультантка UNFPA із роботи над запобіганням ГЗН у громадах +380 93 701 36 23, olesya.savenko2013@gmail.com

Реєстрація: https://bit.ly/zminy-hromadu

Детальні умови участі

У воркшопі обов’язковою є командна участь (щонайменше 2 особи, рекомендується залучення 3 осіб). Усі особи мають бути повнолітніми.

Заявки на підтримку проєктів від громад із запобігання домашньому насильству прийматимуться лише від команди учасників/-ць онлайнворкшопу, які отримали відповідні сертифікати, що підтверджують участь у тренінгах із втілення програм зі зміни соціальних норм. Умовою отримання сертифіката учасника/-ці є 100% присутність на двох днях воркшопу та участь у групових вправах. Учасники/-ці отримають сертифікати в електронному та друкованому вигляді.

Онлайн-воркшопи триватимуть два дні по 5 годин 30 хвилин кожен. Уся команда має брати участь у воркшопі в однакові дати заходу.

Для підготовки проєктних заявок усі команди матимуть щонайменше 2 тижні від моменту участі у воркшопі. Усі проєкти повинні будуть бути спрямовані на запобігання домашньому насильству у громаді де працює команда. Реалізація запропонованих проєктів має тривати із січня до березня 2023 р.

За результатами втіленого проєкту команди будуть зобов’язані надати UNFPA фінальний звіт про виконані активності не пізніше 15 березня 2023 року.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію