• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вплив війни на роботу старост в громаді та шляхи комунікації з мешканцями: відбувся онлайн-семінар

eye

490

31.10.2022 15:06

Новини громад

img

31 жовтня під час онлайн-семінару шведсько-український проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» презентував результати дослідження «Практики функціонування старостинських округів». 

Участь у заході взяли заступник міністра розвитку громад, представники Мінцифри, ВРУ, проєкту PROSTO та територіальних громад України, серед яких і Покровська ТГ. 

Під час семінару, який пройшов в онлайн-форматі, були презентовані підходи до надання адмінпослуг в межах старостатів, ведення цифрового документообігу, вплив війни на роботу старост, можливості застосування ІТ-технологій, а також подальші плани Проєкту PROSTO щодо покращення функціонування старостинських округів в аспекті доступу мешканців до послуг.

Крім того, під час заходу учасники обговорили шляхи комунікації з мешканцями створених старостатів та обмінялись позитивним досвідом їх роботи.

Так, секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо ознайомила присутніх з діяльністю старостинських округів Покровської ТГ, утворення в них віддалених робочих місць для адміністраторів ЦНАП та поділилась досвідом створення комунального закладу Комітет самоорганізації населення, метою якого є налагодження співпраці між центральним апаратом управління громади та місцевими мешканцями. 

«Ми працюємо над тим, щоб адміністративні та соціальні послуги були максимально наближені до мешканців нашої громади, навіть  найвіддаленіших населених пунктів, - розповіла під час семінару Наталія Іваньо. – Крім того, ми приділяємо багато уваги розвитку інституту старост. Сьогодні, в умовах війни, вони активно задіяні у питаннях евакуації населення, влаштуванні оборонних укріплень, видачі гуманітарної допомоги, допомозі ЗСУ та пошуку місць для проживання ВПО». 

Зацікавив учасників семінару і досвід Покровської громади щодо співробітництва з Укрпоштою з організації роботи пересувних автолавок. 

За словами Наталії Іваньо, у зв’язку з воєнним станом та логістичними складнощами доставки товару, деякі з підприємців були вимушені зачинити магазини в селах. Аби не залишити місцевих мешканців без товарів найпершої необхідності, була досягнена домовленість з керівництвом Укрпоштою щодо роботи автолавок. За заявками старост працівники Укрпошти привозять до населених пунктів громади товари найпершої потреби – харчові продукти та засоби особистої гігієни. 

Загалом, шведсько-український проєкт міжнародної технічної допомоги PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» провів дослідження практичних аспектів роботи посадових осіб та інших особливостей організації функціонування органів місцевого самоврядування у старостинських округах у 7 відібраних Проєктом територіальних громадах. 

Як зазначили фахівці PROSTO, в планах впровадження Проєкту ще у 24 громадах України, які відбуватимуться у два етапи

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію