• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді комунальники ліквідовують наслідки обстрілу

eye

980

31.10.2022 10:51

Новини громад

img

Сьогодні, близько третьої години ранку, ворог обстріляв один з населених пунктів Покровської громади. Пошкоджено близько 10 житлових будинків та декілька об’єктів соціальної сфери. 

Над усуненням пошкоджень задіяно понад 20 працівників  житлово-комунальної інфраструктури міста.  У складі різних бригад вони працюють над заміною покрівель та вибитих вікон. 

З самого ранку побував на місці надзвичайної пригоди й очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

Керівник оглянув пошкоджені будівлі та поспілкувався з місцевими мешканцями. 

«Ворог продовжує нищити населені пункти Донеччини, вночі обстрілюють житлові будинки, в яких мирно сплять цивільні мешканці. Звісно, до цього ніколи не будеш готовий. Ми не лишаємо наодинці з бідою наших мешканців. Сьогодні з самого ранку наші комунальники завезли будівельні матеріали та оперативно працюють над ліквідацією наслідків обстрілів. Також на місці працює комісія зі встановлення збитків», - зауважив Сергій Добряк. 

Загалом, для ліквідації сьогоднішнього обстрілу населеного пункту Покровської ТГ було завезено 100 листів ОСБ, 107 листів шиферу, 30 дощок (4 м), 20 брусів (4 м) та один рулон поліетилену.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію