• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Покровська КЛІЛ отримала нове діагностичне та хірургічне обладнання

eye

1146

28.10.2022 08:34

Новини громад

img

З участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка було сформовано потреби кожної з медустанов громади. Сьогодні відбуваються перші трансформації – лікарі Покровської КЛІЛ вже тестують нове обладнання, придбане за власні кошти. 

За словами директора клінічної лікарні Юрія Бородіна, сьогодні на Донеччині відбувається значне зменшення кількості медичних закладів. Через це велике навантаження «лягло на плечі» Покровських лікарень. 

«Ті опорні медустанови, які лишились працювати, зокрема і наша лікарня, приймають пацієнтів з різних населених пунктів регіону. Тож виникла потреба у більш сучасному обладнанні, яке дасть змогу надавати медпослугу на більш високому рівні. З цим питанням ми звернулись до очільника міської військової адміністрації і дуже швидко відчули підтримку і розуміння», - зауважив Юрій Бородін. 

Як працює обладнання, придбане в рамках програми забезпечення лікарень, які перебувають на передовій, очільник Покровської МВА Сергій Добряк разом із заступницею міського голови Маргаритою Ідрісовою перевірили «на місці».

«У нас є 4 напрямки: хірургія, лабораторія, неврологія, діагностика. З точки зору лабораторних досліджень, автоматичний аналізатор дозволяє розширити спектр послуг, щоб на місці можна було провести більше аналізів, зокрема гормональних. Енцефалограф, який теж вже встановлено, використовується в неврології та дозволяє швидко визначати, які процеси відбуваються в мозку пацієнта. Крім того, лікар може швидко реагувати на ті чи інші зміни, і вже відповідно до цього призначати лікування», - розповіла Маргарита Ідрісова. 

Також для неврологічного відділення придбано важливе програмне забезпечення, встановлене на апараті комп'ютерної томографії. Воно дозволяє швидко виявляти тромби та ввести пацієнтові необхідні препарати, аби людина залишилась живою.

Щоб слідкувати за ходом оперативного втручання, поповнилось новим устаткуванням отоларингологічне та щелепно-лицеве відділення. 
«Попри воєнний стан, лікарня продовжує розвиватися, ми стоїмо на передовій, ми прийматимемо поранених, лікарі та обладнання залишаються на місцях, закуповується нове обладнання для кращого процесу лікування та реабілітації», - зауважила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова.

Своєю чергою, очільник Покровської МВА Сергій Добряк під час спілкування з місцевими медиками висловив сподівання, що це обладнання дозволить здійснювати лікування пацієнтів на більш високому рівні та вберегти не одне життя.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Як отримати субсидію, пільги чи пенсію? У хабі «Ми - Донеччина» Покровської МВА знають відповіді

Сьогодні гуманітарний хаб «Ми - Донеччина» Покровської МВА знову став місцем важливої зустрічі. До простору, де щодня вирішуються життєво важливі питання, завітала спеціалістка Пенсійного фонду України, щоб особисто поспілкуватися з мешканцями громади.

eye

31

Новини громад

10 вересня 2025 16:55

Нова партія гуманітарної допомоги: Покровська громада отримала одяг та засоби гігієни

За участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги, що надійшла до громади від благодійників.

eye

91

Новини громад

10 вересня 2025 14:58

Розпочато прийом документів на отримання одноразової матеріальної допомоги до Дня захисту дітей

Згідно розпорядження начальника Покровської МВА С. Добряка від 02.09.2025 №558рг. з 10 вересня управління соцзахисту населення Покровської громади приймає документи від сімей пільгових категорій для отримання допомоги До Дня захисту дітей.

eye

60

Новини громад

10 вересня 2025 12:22

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію