• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Школа майбутнього пенсіонера

eye

216

21.10.2022 14:20

Загальні новини

img

20 жовтня 2022 року фахівці Головного управління провели заключну сесію четвертого заняття «Школи майбутнього пенсіонера» на теми: «Самостійне здійснення контролю за сплатою внесків та особливості оформлення пенсійного посвідчення».

Під час заняття спеціалісти Фонду області роз’яснили слухачам, що таке страховий стаж та на що він впливає. Навчили як самостійно перевірити факт оформлення трудових відносин, переглянути своєчасність і повноту сплати страхових внесків та свій страховий стаж.

Також наголосили, що у випадку відсутності стажу за певний період або неповного стажу є можливість докупити стаж або здійснити доплату до мінімального страхового внеску.

Крім цього пенсійники повідомили про механізм оформлення, виготовлення та видачі пенсійного посвідчення. Вони пояснили, що пенсійне посвідчення замовляється дистанційно через вебпортал електронних послуг (http://portal.pfu.gov.ua) або на підставі заяви, що подається особисто чи законним представником до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України.

Деталі щодо добровільної участі в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування дізнавайтеся за посиланням: https://cutt.ly/vBB2dHx.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію