• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Для захисту військовослужбовців: компанія «Метінвест» передала Покровську фортифікаційні споруди

eye

945

24.10.2022 12:23

Новини громад

img

 За підтримки компанії «Метінвест» до Покровська доставлено чотири спеціальні металеві споруди, які допоможуть зміцнити окопи та врятувати життям українським бійцям. 

З перших днів війни Метінвест розгорнув гуманітарний фронт допомоги, у рамках якого Покровська громада вже отримала ліки, медобладнання, продуктові набори та захисну амуніцію для бійців ЗСУ та тероборони. 
Окрему увагу група компаній «Метінвест» приділяє захисту військовослужбовців. Тож цього разу металурги передали до Покровська фортифікаційні споруди КВСУ. 

«Дуже вдячні компанії «Метінвест» за таку значущу та своєчасну допомогу. Подіваємось, що ці металеві конструкції допоможуть вберегти життя наших захисників та захисниць», - зазначив очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк. 

Як зазначив директор з інжинірингу компанії «Метінвест» Микола Петряков, такі споруди мають всі необхідні умови для перебування військових: є ліжко-місця для 8 осіб, буржуйка та запасний вихід. 

У планах Метінвесту доставити до Покровська ще партію спецукриттів для облаштування об’єктів критичної інфраструктури.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

94

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію