• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Шкільний відпочинок: коли розпочнуться осінні канікули

eye

682

19.10.2022 15:45

Новини громад

img

Учні Покровської громади закінчують першу чверть поточного навчального року та відпочиватимуть на осінніх канікулах з 24 по 30 жовтня.

За словами начальниці відділу освіти міської ради Любові Воротинцевої, майже усі учні громади приступили до нового навчального року. 
«Є поодинокі випадки, коли ми не можемо зв’язатись з дітьми, які самі та батьки яких теж не виходять на зв'язок. В цілому, дистанційне навчання проходить у звичному форматі. Рівень долучення учнів стає вищим та більш мотивованим. Допомагає те, що усі заклади освіти працюють на одній платформі та можуть записувати усі уроки», - зауважила Любов Воротинцева. 

Якщо дитина з причини повітряної тривоги або відключення електроенергії не мала змоги долучитись до онлайн-уроку, то в будь-який час вона може переглянути матеріал, який вивчався, у записі. 

За словами очільниці відділу освіти, ще у серпні спільно з директорами шкіл громади було розроблено порядок здійснення дистанційної освіти, де прописано відсоток онлайн-офлайн занять та форс-мажорні обставини, які можуть виникати з тих чи інших причин. 

Щодо тривалості першої навчальної чверті Любов Воротинцева зазначила, що вже з понеділка, 24 жовтня, протягом тижня діти відпочиватимуть на осінніх канікулах.

Зимові канікули триватимуть на тиждень довше і розпочнуться з 25 грудня.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію