Інформуємо про про зміну кінцевого терміну прийому творів

09.09.2022 16:20

У серпні Уряд України вніс зміни до постанови «Про Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва».

Відтепер творчі роботи необхідно подати до Держкомтелерадіо до 1 листопада 2022 року (раніше було до 1 грудня).

Нагадаємо, у червні 2022 року Державний комітет телебачення і радіомовлення розпочав прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2022 рік.

Премія присуджується у чотирьох номінаціях:

– літературні твори для дітей та юнацтва;

– художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва;

– театральні вистави для дітей та юнацтва;

– кінотвори для дітей та юнацтва.

З текстом постанови можна ознайомитися за посиланням: http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=184446&cat_id=88995.

Просимо заінтересованих осіб врахувати внесені зміни.

Контактний телефон в Держкомтелерадіо:

(044) 279-59-61

e-mail: vadim@comin.gov.ua.