• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відновив роботу територіальний сервісний центр МВС

eye

1891

14.10.2022 17:49

Новини громад

img

З нагоди відкриття центру до Покровська завітали заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп'ятий, начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик, директор Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Сергій Кримчук. Вітали працівників центру з поновленням його роботи й очільник Покровської МВА Сергій Добряк та заступники міського голови Микола Шабельник та Костянтин Мілютін.

Аби зареєструвати транспортний засіб чи отримати водійське посвідчення, останні 7 місяців мешканці Покровської громади були вимушені їхати до Павлограду. Відтепер ці послуги можна отримати у Покровську. 

«Сьогодні у таке велике свято ми раді бути на Донеччині. Роботу сервісного центру відновлено для того, щоб громадяни України мали змогу доступно та якісно отримувати послуги. Хочу подякувати нашім працівникам. Насправді, в період повномасштабної війни треба мати велику мужність працювати, обслуговувати громадян і надавати послуги, в яких є сьогодні потреба серед населення. Сподіваюсь, що найближчим часом запрацює подібний центр у Краматорську», - зазначив заступник Міністра МВС України Богдан Драп`ятий. 

Як зазначив начальник головного сервісного центру МВС Микола Рудик, сьогодні в Україні зі 161 центру функціонує 143. І Покровський  - один з них. Це перший центр у Донецькій області, який поновив роботу.

«Також плануємо відновлювати роботу і в інших містах, де є безпекова складова. Тому, по-перше, вивчаємо можливості, а по-друге, спілкуємося з органами місцевого самоврядування, отримуємо погодження і коли дійсно бачимо, що є ця безпекова складова, тоді надаємо послуги», - додав Микола Рудик. 

Територіальний сервісний центр міста Покровськ надаватиме весь спектр послуг, які місцеві  мешканці отримували до війни. Це реєстрація і перереєстрація транспортних засобів, обмін посвідчення водія і видача міжнародного посвідчення, прийом теоретичного та практичного іспиту. Також тут можна отримати погодження на перевезення небезпечних вантажів та встановлення на транспортні засоби спеціальних світлових знаків синього та жовтого кольорів.

«Тут можна отримати послуги і за попереднім записом. За допомогою сайту головного сервісного центру можна обрати дану установу, в зручний день та час запланувати візит. Якщо немає можливості зайти через Інтернет, у приміщенні є айбокс. За його допомогою ми можемо зареєструвати в електронній черзі будь-якого відвідувача та надати певну послугу. Впевнені, що попит буде збільшуватись поступово, і мешканці не лише Покровської громади, а й Донеччини зможуть отримати у Покровську необхідні послуги», - сказав начальник Покровського територіального центру Микола Бандруко. 

Відзначив важливість поновлення роботи центру й очільник Покровської МВА Сергій Добряк: «Усі ці сервіси дуже затребувані серед мешканців громади. Поки це єдиний центр у нашому регіоні, тому впевнений, що сюди будуть приїжджати наші сусіди. Маємо надію, що такі установи будуть відкриватись і надалі на відновлених територіях нашої Донецької області, - виразив свої сподівання Сергій Добряк.

Як і всі інші, Покровський територіальний сервісний центр буде працювати з вівторка до п’ятниці з 9:00 до 18:00, у суботу з 9:00 до 16:45.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

25

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

30

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

28

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію