• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Привітання начальника Покровської міської військової адміністрації Сергія Добряка

eye

1649

14.10.2022 08:00

Новини громад

img

Шановні мешканці Покровської громади!

Сьогодні ми вшановуємо жінок та чоловіків - захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу та засвідчуємо свою повагу до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність України усіх часів.

Ми відзначаємо сьогодні День захисників та захисниць України, а також християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки українського війська й нашого міста, та День Українського козацтва.Також сьогодні ювілейна дата –  80 років  – від створення Української повстанської армії. На цю дату припадають знаменні події, що тісно пов'язані між собою в історичному, державотворчому та військово-політичному контекстах. 

Просто зараз у населених пунктах нашої області точаться бої. Ця війна була розпочата росією ще у 2014 році, а повномасштабне вторгнення військ рф 24 лютого 2022 року спонукало сотні тисяч українців різних професій і роду занять узяти до рук зброю і стати на захист рідної землі.

І я хочу віддячити від всієї нашої громади цим відважним та сміливим людям, завдяки яким ми живемо в українському Покровську під синьо-жовтим прапором.

Дякую кожному захиснику та кожній захисниці нашої землі за звитягу, за незламний дух, за те, що стоїте сьогодні непохитною стіною та не дозволяєте державі-терористу досягти успіху у її підлих намірах на нашій землі. Щиро бажаю здоров'я, міцності та наснаги, заступництва Божої Матері та Перемоги.

Всім нам миру і спокою на рідній землі.

Боролись! Боремось! Поборемо!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Пункт Незламності – місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії

Під час блекауту (відключення електроенергії на понад 6 годин) у Покровській громаді, як і по всій Україні, працюватимуть Пункти незламності.

eye

5

Новини громад

09 грудня 2022 14:44

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

29

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

59

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію