• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Запрошуємо на 6-ий тур проєкту бізнес-обмінів «Деревообробна та меблева промисловість»

eye

901

07.10.2022 14:52

Новини громад

img

Шановні підприємці,

Донецька торгово-промислова палата разом з Проєктом «Розвиток бізнес-сектору України» пропонує вам прийняти участь у 6-му турі проєкту бізнес-обмінів «Деревообробна та меблева промисловість»  для обміну досвідом та представлення кращих бізнес-практик для діючих бізнесменів та, котрі розглядають можливість початку власної справи. 

Тур відбудеться 20 жовтня 2022 року.

Головною ідеєю проекту є розвиток малого та середнього  підприємництва в Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Полтавській, Житомирській та Одеській областях шляхом налагодження особистісних бізнес-контактів підприємців та тиражування кращих бізнес-практик.

Участь БЕЗКОШТОВНА

Для діючіх бізнесів (представники середнього бізнесу, в тому числі релокованого), котрі мають намір розширюватсь і відкривати філії чи виробництва (у Івано-Франківській чи інших областях, в яких реалізується даний проект), здійснюють пошук бізнес-партнерів, постачальників сировини чи покупців своєї продукції.

Докладніше на сатйті: https://donetskcci.com/anons/186-zaproshuyemo-pidpriyemtsiv-donechchini-u-biznes-tur-derevoobrobna-ta-mebleva-promislovist-do-ivano-frankivska?fbclid=IwAR0HdR5Te1WLXeKtt_Pi2yXpcARPZhi9tajb70xpRGGEG0ivoJqUl9bLeyY

Кількість місць обмежена

 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію