• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в оселі понад 24 тисяч родин на Донеччині

eye

163

05.10.2022 14:53

RSS

img

Протягом доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 9 населених пунктів, постраждалих через обстріли. Електрика повернулася в оселі понад 24 тисяч родин на Донеччині. Енергетики приступають до ремонтів одразу, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

В Донецькій області не стихають бойові дії. Попри це фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли  повністю чи частково відновити електропостачання 9 населених пунктів Покровського, Бахмутського та Краматорського районів. Світло повернулося в домівки 24 147 родин. 

Найбільше відновлень вдалося виконати у Бахмутському районі – цей напрямок залишається одним із найважчих. Зокрема, у Торецькій громаді енергетики змогли за добу відновити світло для 15 тисяч родин. У Бахмутській менше ніж за добу відновлене світло понад 1 тисячі родин, і за добу – ще понад 4 тисяч родин.

Крім того енергетикам вдалося з дозволу військових повернути світло понад 2 тисячам родин Слов’янської громади. Та виконати низку ремонтів у Краматорській, Костянтинівській та Мар’їнській громадах.

На Донеччині тривають активні боєзіткнення. Через постійні обстріли та відсутність доступу без світла поки що залишаються 80 населених пунктів. Найскладніші напрямки – Бахмутський, Авдіївський, Торецький та Мар’їнський. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.   

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 224 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб відновити електропостачання. Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook, кол-центр +38 (093/096/099) 450 0 473; чат-боти у Viber або Telegram, які можна знайти по назві «ДТЕК Донецькі електромережі» та спільноти для ОСББ у Viber.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

25

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

52

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію