• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську тривають зустрічі очільника військової адміністрації зі старшими будинків

eye

476

05.10.2022 13:13

Новини громад

img

Щоб уникнути домислів та розповсюдження недостовірної інформації, з початку робочого тижня очільник Покровської МВА Сергій Добряк проводить зустрічі зі старшими будинків міста, під час яких знайомить мешканців з роботою міської адміністрації у воєнний час.

«Знаю, що сьогодні багатьох з вас турбує питання підготовки до зимового періоду. Виникають питання, чи буде газ? Говорю одразу - напевно про це ніхто не знає. Сьогодні газовики обстежують пошкоджені ділянки під землею. Якщо їх знайдуть, то у кращому випадку газ до нас дійде у середині листопада. Це найкращий розвиток подій. Але ми повинні бути готовими і до іншого сценарію – діяти в умовах відсутності газопостачання.», - звернувся до присутніх очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк.

У ході зустрічі керівник запропонував старшим будинків об`єднати зусилля задля сталого проходження опалювального сезону і провести моніторинг місцевих мешканців:

-  тих, хто вже виїхав;

-  тих, хто може виїхати самостійно (у кого є житло або родичі за межами громади);

-  тих, хто планує виїжджати у місця компактного розселення, які організувала військова адміністрація;

-  тих, хто не планує евакуюватись. Для таких категорій у Покровську буде створено 13 теплопунктів (пунктів обігріву) для розміщення 6,5 тисяч осіб. 

Відповідаючи на питання мешканців щодо водозабезпечення, Сергій Добряк зауважив, що з цим питанням не менш критична ситуація, ніж з теплопостачанням.

«Карлівська фільтрувальна станція була резервним водоймищем, на якому ми протримались досить тривалий проміжок часу. Води там майже не залишилось. Наразі ми працюємо над двома програмами: продовжуємо буріння свердловин та готуємо проєкт щодо очищення шахтних вод. Це система зворотного осмосу», - зазначив очільник Покровської МВА.

Попередив Сергій Добряк й про можливі віялові відключення електроенергії, до чого теж повинні бути готові місцеві мешканці.

За словами очільника військової адміністрації, покровчани повинні бути готовими до будь-яких ситуацій та серйозно поставитись до зимування у місті.

«Єдиним правильним рішенням у цих обставинах є евакуація. Вже є домовленість з дев’ятьма регіонами України щодо розміщення мешканців Покровської ТГ. Готові прийняти покровчан громади Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Вінницької, Київської, Кіровоградської, Івано-Франківської областей України», - зауважив заступник Покровського міського голови Олег Фролов, який побував у кожній з громад та на власні очі побачив створені умови для перебування вимушених переселенців.

В кожній області, яка вже прийняла мешканців Покровської громади або планує їх прийняти, будуть створюватись гуманітарні штаби для вирішення потреб переселених покровчан. Вже на цьому тижні хаб відкриється у м.Червоноград.

«У цьому місті місцева громада власноруч відремонтувала гуртожиток, облаштувала його меблями, а представники Агентства розвитку Покровської громади виграли грант та придбали побутову техніку для більш комфортного перебування мешканців Покровська. Тобто у Червонограді створені умови для розміщення понад 200 осіб», - зауважила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

Як триває облаштування гуртожитку для переселенців можна подивитись за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Y7uBBHUvg78

Крім теми евакуації, учасники зустрічі підіймали питання щодо відновлення сплати за комунальні послуги, стану води та розташування свердловин, механізму оформлення допомоги у вигляді твердого палива, облаштування укриттів, роботи вугільних котелень та медичних установ громади.

На всі питання Сергій Добряк надав вичерпні відповіді та ще раз закликав мешканців  до евакуації.

«Сьогодні завдання влади – зберегти життя та здоров`я цивільного населення. Бо це є найголовніше в умовах воєнного стану. Ми не знаємо, як будуть розвиватись події у нашому місті, але ми маємо час та можливість до них підготуватись, зібрати необхідні речі, документи та на деякий час виїхати у більш безпечні регіони. Повернутись кожен завжди встигне, а от вчасно виїхати – не завжди виходить», - зазначив очільник Покровської МВА Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

24

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

56

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

52

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію