• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Питання життєдіяльності громади обговорені на черговій нараді керівників військової адміністрації

eye

222

04.10.2022 11:47

Новини громад

img

5 жовтня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка відбулась нарада керівників апарату ради, під час якої були обговорені питання водо- та теплозабезпечення, медицини, соціального захисту та проведення евакуації. 

Як повідомив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський, сьогодні вночі у результаті пориву лінії електропередач було зупинено роботу Карлівської фільтрувальної станції, через що водопостачання споживачів громади припинене. 

 

Аби не залишити населення без води, у громаді продовжується робота з облаштування свердловин. 

Окрему увагу присутні приділили закупці твердого палива. Придбання вугілля буде здійснено централізовано, через систему тендерних закупівель. Чекають керівники й на субвенцію від ДонОДА на придбання дров. 

 

Готуються до зимового періоду і медичні заклади громади. За словами заступниці Покровського міського голови Маргарити Ідрісової, усі лікарні працюють у штатному режимі, є запас харчових продуктів, медикаментів. 

Наразі разом з медустановами сусідніх громад розробляється механізм розподілу потоків прийому поранених. 

Окремо зупинились керівники також на організації евакуації мешканців Покровської громади. 

За словами заступника Покровського міського голови Миколи Шабельника, за минулий тиждень було евакуйовано 79 мешканців громади. Усього з початку війни за межі Донецької області до більш безпечних регіонів виїхало 21 812 осіб. 

Продовжується робота над створенням гуманітарних хабів та облаштування місць розселення. Так, вже цього тижня планується відкриття хабу у м. Червоноград, де проживають близько 500 покровчан. Вже розпочав роботу й хаб на Кіровоградщині. 

 

«Сьогодні наше завдання створити комфортні умови перебування наших мешканців, облаштувати місця розселення усім необхідним, забезпечити покровчан гуманітарною допомогою. Працюємо у цьому напрямку й надалі», - зауважив голова Покровської МВА Сергій Добряк.

 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

26

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

57

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію