За добу ДТЕК відновив електропостачання 34 населених пунктів Донеччини

03.10.2022 10:45

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі протягом 1 жовтня повернули електропостачання для понад 12 тисяч клієнтів, що мешкають в 34 населених пунктах Донеччини. Ремонтні роботи енергетики виконують виключно після отримання дозволу від українських військових.

На Донеччині тривають бойові дії. Військові сили окупантів продовжують завдавати ударів по мирних містах та селах. В тому числі руйнувань зазнає інфраструктура електричних мереж регіону.

Незважаючи на постійну небезпеку, минулої доби фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 34 населених пунктів. Знову зі світлом 12111 родин Торецької, Костянтинівської, Мар’їнської та Слов’янської громад.

Усі роботи фахівці ДТЕК виконують виключно за наявності дозволу від Збройних сил України.

Станом на 1 жовтня повністю або частково без електропостачання на Донеччині залишаються 82 населених пункти. На даний момент відсутні можливості виконувати там відновлювальні роботи. ДТЕК обов’язково поверне світло всім жителям області, щойно буде отриманий дозвіл від українських військових.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 220 добу та відновлюють обладнання та лінії знову й знову, щойно це стає можливим.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Інформацію про відключення можна перевірити за допомогою чат-боту «ДТЕК Донецькі електромережі» в Viber або Telegram. Також можна зателефонувати до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або написати в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Facebook.