• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сьогодні Україна відзначає день територіальної оборони

eye

1829

02.10.2022 13:00

Загальні новини

img

Враховуючи важливість територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України, роль складових сектору безпеки й оборони та інших суб'єктів, що залучаються до виконання завдань територіальної оборони, а також з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій у 2020 році Глава держави запровадив День територіальної оборони України.

Згідно з указом, він відзначатиметься щороку в першу неділю жовтня.

Ще вчора люди мирних професій, шахтарі, медики, педагоги, взяли до рук зброю, що пліч-о-пліч з військовослужбовцями стати на захист рідної держави та здійснювати український загальний супротив окупанту.

Покровська міська військова адміністрація висловлює подяку усім українським воїнам та добровольцям за відданість військовому обов’язку у захисті України.

«Тероборонівці — справжні професіонали своєї справи, люди мотивовані, готові стати на захист Батьківщини та захищати свій дім у будь-яку хвилину. Це міць та сила кожної громади, надійна допомога у забезпеченні обороноздатності та охорони кордонів України, гідне продовження сучасних військових традицій. Бажаю усім витримки, міцного здоров’я та невтомної віри у перемогу!»,- зауважив очільник Покровської МВА Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

57

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

Очільник Покровської МВА провів нараду із комунальниками щодо роботи під час блекауту

Під час зустрічі представники комунальних служб громади доповіли, що зараз робиться, аби мешканці отримували необхідні послуги, незважаючи на реалії, в яких опинилася громада і держава в цілому.

eye

55

Новини громад

08 грудня 2022 14:31

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію