• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

eye

241

30.09.2022 10:00

Новини громад

img

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. 

Бібліотека сьогодні – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства. 

В бібліотечній мережі Покровської ТГ нараховується 15 бібліотек – 6 міських та 9 сільських філій, які, не дивлячись на активне впровадження цифровізації, продовжують мати попит серед місцевого населення. 

За словами директорки Покровської міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченко Кристини Тумасової, з кожним роком функції бібліотек стають значно ширшими, адже там проводять виставки, акції, творчі вечори та фестивалі.

З побажаннями миру та розвитку усієї бібліотечної мережі до присутніх звернувся очільник Покровської ВЦА Сергій Добряк:

«Бібліотеки – це точки тяжіння людей, де можна поспілкуватись та дізнатись багато корисної інформації. Дякую бібліотекарям, що залишись на своїх місцях. Бажаю усім здоров’я та наснаги». 

Теплі слова привітань сьогодні звучали й від заступниці Покровського міського голови Маргарити Ідрісової: 

«Бібліотекарі дуже креативні люди, які завжди вигадують якісь цікавинки. Бажаю вам, щоб цей креатив ніколи не згасав, міцного здоров’я, розвитку та миру. Я впевнена, що попереду перемога, а в нас дуже багато планів, які ми обов’язково реалізуємо».  

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек за сумлінну працю та значні творчі здобутки п’ятеро бібліотекарів громади було відзначено почесними грамотами військової адміністрації.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Пункт Незламності – місце безпеки під час тривалого відключення електроенергії

Під час блекауту (відключення електроенергії на понад 6 годин) у Покровській громаді, як і по всій Україні, працюватимуть Пункти незламності.

eye

5

Новини громад

09 грудня 2022 14:44

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

29

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

59

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію