• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

В Раді ветеранів Покровська обрано нового очільника

eye

359

30.09.2022 09:02

Новини громад

img

Після тривалого часу очолювання Покровської міської ради ветеранів Валентина Голощапова склала свої повноваження. Сьогодні ж пройшли вибори й нового очільника організації. 

Перед передачею своїх повноважень, присутні заслухали доповідь про діяльність ради за останні 15 років. 

Валентина Голощапова розповіла про участь у міських та обласних заходах, проведених акціях, відвідувань ветеранів та всебічній їх підтримці. 

Члени організації та керуюча справами виконкому міської ради Алевтина Жук висловили слова подяки за сумлінну працю, доброту до ближнього, активну громадську позицію, всебічну підтримку ветеранів. 

«Дякуємо Валентина Федосіївна за ваш внесок у розвиток міста, розбудови громадянського суспільства. У раді ветеранів завжди вирувало життя і це здебільшого ваша заслуга», - зауважила Алевтина Жук.

 Сьогодні ж й було запропоновано шляхом голосування обрати нового керівника, яким став Олександр Іващенко. 

Новообраному голові ради ветеранів побажали успіхів та натхнення на новій посаді.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

23

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

32

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію