• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сьогодні 81 річниця трагедії Бабиного Яру

eye

1552

29.09.2022 09:00

RSS

img

29 вересня 1941 року нацистські окупанти почали масові страти в урочищі Бабин Яр. За два наступних дні вони вбили майже 34 тисячі людей, а за два наступних роки в Бабиному Яру нацисти, за різними підрахунками, стратили від 100 до 200 тисяч людей.

Пройшло понад 80 років, і знову в українських містах з'являються масові поховання. Рашисти страчують людей лише за те, що вони українці. Але безславні воїни рф забули уроки історії – ті, хто чинить геноцид будуть покарані.

Україна переможе! 

Вічна пам'ять жертвам трагедії Бабиного Яру. Вічна пам'ять усім безвинно вбитим.

Пропонуємо вашій увазі інформаційно-довідкове видання, підготовлене спеціалістами Інституту історії України НАН та Інституту національної пам'яті 

«Що таке Бабин Яр?»

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Тренажерний комплекс з Покровська встановили у Самарській громаді

У рамках меморандуму про співпрацю Покровська громада передала сучасний тренажерний комплекс у місто Самар. Обладнання, яке раніше використовувалося у Покровську, тепер встановлено в мікрорайоні Кулебівка.

eye

65

Новини громад

18 липня 2025 16:30

Ворожа атака на Родинське: під ударом – волонтери, що евакуювали цивільних

Ранок 18 липня для Родинського розпочався з чергового злочину російської армії – о 05:30 окупанти прицільно вдарили FPV-дроном по автомобілю волонтерської організації.

eye

35

Новини громад

18 липня 2025 11:20

Минулої доби на автошляху між Покровськом та Родинським внаслідок удару БПЛА загинули люди

17 липня о 16:30 відбувся ворожий обстріл з боку армії рф у північно-східній частині Покровська. FPV-дрон влучив на ділянці дороги, яка веде з м. Покровськ в напрямку м. Родинське.

eye

35

Новини громад

18 липня 2025 09:20

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію