Мотокросмени Донеччини завоювали три срібні та бронзову нагороди на чемпіонаті України

27.09.2022 18:33

З 24 по 25 вересня у м. Ковель (Волинська область) відбувся чемпіонат України з мотокросу серед молоді та дорослих. Участь у змаганнях взяли 85 мотокросменів з 15 регіонів країни.

Збірну команду Донецької області гідно представили вісім спортсменів з Покровська, Слов’янська та Краматорська під керівництвом тренера Валерія Доценка.

За результатами особистого заліку місця розподілилися наступним чином:
2 місце – Софія Гініатулліна (дівчата)
2 місце – Артур Ляшенко (юніор, клас 125 см3)
2 місце – Павло Пілєка (ветерани 1)
3 місце – Євген Міщенко (ветерани 2)
6 місце – Гліб Жижкін (клас 85 см3)
10 місце – Єгор Кривонос (клас 65 см3).

У командному заліку команда Донеччини посіла третю сходинку п’єдесталу пошани.

Зазначимо, що через російську військову агресію проведення тренувального процесу на треках Донецької області ставить загрозу життю учасників. Але спортсмени продовжують тренування, аби з честю представляти Донеччину на всеукраїнських змаганнях, використовуючи усі можливості. Тому підготовка спортсменів до чемпіонату України з мотокросу відбувалася з 16 по 23 вересня у м. Ковель.