• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

УПЦ та Благодійний фонд Вадима Новинського передали Покровській громаді гуманітарну допомогу

eye

424

19.09.2022 13:15

Новини громад

img

19 вересня для мешканців Покровської громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги. Від Української Православної Церкви та благодійного фонду Вадима Новинського були передані продуктові набори для парафіян Свято-Михайлівського храму та автівка швидкої допомоги для Покровської міської лікарні. 

Благочинний Покровського округу протоієрей Олександр Кондратюк провів чин освячення автівки, після чого її було передано медикам Покровської міської лікарні, що у селищі Динасового заводу. 

«Дякуємо Фонду Вадима Новинського за допомогу. Цей спільний з Українською Православною Церквою проєкт реалізується в багатьох містах країни. Зараз дійсно є гостра потреба в автівках швидкої допомоги, тож сподіваємось, що на цій машині медики врятують не одне життя. Як цивільному населенню, так і військовим», - зауважила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова. 

Своєю чергою секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо зауважила, що отримана автівка також станеться у пригоді для надання медичної допомоги мешканцям старостинських округів Покровської громади. 

«Сьогодні Донеччина знаходиться у зоні активних бойових дій, тож така допомога вкрай необхідна та своєчасна. Якщо буде загострення на фронті, та станеться так, що, Родинський старостинський округ опиниться «відрізаним» від адміністративного центру, ця автівка швидкої допомоги буде задіяна у перевезені хворих та поранених  з цієї частини Покровської громади  до лікарні», - зазначила Наталія Іваньо.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію