Герої не вмирають: Покровська громада простилась з 23-річним захисником Євгеном Олізько

12.09.2022 13:00

7 вересня у бою під Бахмутом, мужньо захищаючи нашу країну від ворога, загинув покровчанин, Євген Олізько. Йому було всього 23 роки…

Загарбницька війна, з якою росія прийшла на територію України, безжально обірвала молоде життя. У бою поблизу Кліщіївки, що у Бахмутському районі, боєць загинув, отримавши травми, не сумісні з життям. Ще з 2019 року він служив за контрактом на посаді старшого навідника артилерійського взводу військової частини А 1302. Побратими запам'ятали Євгена гідним військовослужбовцем та надійним товаришем.

Прощання з Захисником відбулось сьогодні, 12 вересня, на Алеї героїв, що на центральному кладовищі Покровська. Проводити героя в останню путь прийшов заступник міського голови Олег Фролов.

У цей скорботний день Покровська міська рада висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям нашого земляка. Нехай добрий, світлий спомин про Євгена назавжди залишиться у серцях рідних, близьких, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з родиною Героя. Вічна пам’ять! Слава Україні!