• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбулось чергове засідання з питань надання одноразової матеріальної допомоги

eye

3587

09.09.2022 13:55

Новини громад

img

9 вересня за участю заступника міського голови Олександра Добровольського, керівниці апарату виконкому ради Алевтини Жук, депутатів міської ради Геннадія Красного та Ольги Тарасенко, а також представників УСЗН та громадськості розглянуто понад 30 заяв на отримання грошової допомоги. 

22 заяви були надані депутатами міської ради та ще 12 – Управлінням соціального захисту населення. 

Залежно від діагнозу та складності пройденого лікування, а також з урахуванням матеріального положення, громадянам була призначена грошова підтримка у сумі від 5000 до 25000 гривень. Свої заяви з підтвердженнями діагнозів, довідками про пройдене лікування чи оперативне втручання, а також квитанціями за оплату надали понад  жителів міста та приєднаних територій. 

«Попри те, що триває війна, ми продовжуємо збиратись комісійно, щоб розглянути подані заявки та надати мешканцям матеріальну допомогу. Жодного звернення ми не лишаємо без уваги. На жаль, люди продовжують хворіти, у більшості випадків діагноз - онкологія. Люди, які потребують додаткового фінансування на післяопераційну терапію або довготривале лікування», - зауважила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова.

Єдина заява, яку було відправлене членами комісії на доопрацювання, стосувалась виділення допомоги на ліквідацію наслідків пожежі. 
Було прийняте рішення щодо виїзду на місце пригоди фахівців комунальних служб, які оцінять наслідки завданої шкоди та надалі вирішуватимуть, в якій саме допомозі потребують постраждалі мешканці.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

23

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

32

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію