• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбулось чергове засідання з питань надання одноразової матеріальної допомоги

eye

1896

09.09.2022 13:55

Новини громад

img

9 вересня за участю заступника міського голови Олександра Добровольського, керівниці апарату виконкому ради Алевтини Жук, депутатів міської ради Геннадія Красного та Ольги Тарасенко, а також представників УСЗН та громадськості розглянуто понад 30 заяв на отримання грошової допомоги. 

22 заяви були надані депутатами міської ради та ще 12 – Управлінням соціального захисту населення. 

Залежно від діагнозу та складності пройденого лікування, а також з урахуванням матеріального положення, громадянам була призначена грошова підтримка у сумі від 5000 до 25000 гривень. Свої заяви з підтвердженнями діагнозів, довідками про пройдене лікування чи оперативне втручання, а також квитанціями за оплату надали понад  жителів міста та приєднаних територій. 

«Попри те, що триває війна, ми продовжуємо збиратись комісійно, щоб розглянути подані заявки та надати мешканцям матеріальну допомогу. Жодного звернення ми не лишаємо без уваги. На жаль, люди продовжують хворіти, у більшості випадків діагноз - онкологія. Люди, які потребують додаткового фінансування на післяопераційну терапію або довготривале лікування», - зауважила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова.

Єдина заява, яку було відправлене членами комісії на доопрацювання, стосувалась виділення допомоги на ліквідацію наслідків пожежі. 
Було прийняте рішення щодо виїзду на місце пригоди фахівців комунальних служб, які оцінять наслідки завданої шкоди та надалі вирішуватимуть, в якій саме допомозі потребують постраждалі мешканці.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді 118 вулиць потребують перейменування

Сьогодні, 24 березня, відбулось засідання робочої групи з перейменування вулиць громади, до якої увійшли керівники військової адміністрації, члени Громадської Ради, архітектори, краєзнавці, історики та представники інших структурних підрозділів.

eye

116

Новини громад

24 березня 2023 14:26

Покровськ визнано найспортивнішим містом Донеччини

На честь високих показників на різноманітних змаганнях та здобутків спортсменів і тренерів громади, у місті відбувся урочистий захід під назвою «Спортивне сузір’я Покровської громади».

eye

16

Новини громад

24 березня 2023 12:13

Тривала співпраця – якісна підтримка. Від OperationAid надійшла вагома допомога для громади

70 продуктових наборів для ВПО, які прибули за останній місяць до Покровської ТГ, надала благодійна організація OperationAid. Крім того, для переселенців є теплі куртки. Це все можна отримати у ККСН.

eye

13

Новини громад

24 березня 2023 11:04

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію