• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відзначили 79-ту річницю визволення Донбасу від фашистських загарбників

eye

1403

08.09.2022 09:00

RSS

img

8 вересня – одна з пам`ятних дат в історії нашого краю. Саме цього дня згадують тих, хто ціною власного життя врятував Донбас від нацизму. До Дня визволення Донбасу в Покровську пройшли урочисті заходи. З самого ранку за участю перших керівників громади та представників громадськості відбулось покладання квітів до братських могил та меморіалів.

«Два роки наша земля була в окупації, але кожен, хто прийшов на нашу землю з війною, прийшов, щоб захопити її та поневолити, повинен пам`ятати, що будь-яка окупація рано чи пізно закінчується. Дев'ятий рік точиться війна на Донбасі, але сьогодні ми розуміємо, що саме ми повинні поставити в ній крапку. Перемога обов`язково буде за нами, бо Донбас - це Україна», - звернулась до учасників заходу секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто, не жаліючи власного життя та здоров’я у далеких сорокових роках звільнив Донеччину та подарував її мешканцям мирне небо. Під час урочистостей згадували присутні й про події, які вже сьогодні відбуваються не лише на Донеччині, а й у всій Україні.

Варто відзначити, що у визволенні Донбасу та нашого краю брали участь багато покровчан. 8 вересня 1943 року місто звільняли 4 стрілецькі дивізії, 2 стрілецькі корпуси, танковий корпус, а також авіаційний полк.

Тонкою червоною ниткою через весь захід протягнулося сподівання про закінчення війни та повернення до мирного життя.

Ми крізь роки несемо пам’ять про тих, хто захищав Донбас від фашистів. Й сьогодні працюємо на перемогу. Мирний та вільний Донбас обов'язково буде українським.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Підсумки роботи комісії щодо забезпечення житлом ВПО, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

Сьогодні під керівництвом заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Наталії Іваньо та за участю заступниці Маргарити Ідрісової відбулося чергове засідання комісії.

eye

52

Новини громад

29 квітня 2025 15:37

Крок до нової професії: у хабі «Ми-Донеччина» Покровської МВА провели консультації з працевлаштування

Кваліфікована підтримка фахівців служби зайнятості є надзвичайно важливою в умовах нестабільності та викликів, що постали перед українцями.

eye

50

Новини громад

29 квітня 2025 15:05

Цифрові навички без обмежень віку

У сучасному світі цифрові технології стали невіддільною частиною повсякденного життя: від спілкування з близькими до користування банківськими послугами, послугами онлайн-запису до лікаря, замовлення квитків чи продуктів.

eye

43

Новини громад

29 квітня 2025 14:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію