• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. У Покровську пройшло позачергове засідання виконкому

eye

396

08.09.2022 12:14

Новини громад

img

8 вересня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, на порядку денному якого значилось усього 3 питання.

На початку засідання секретар міської ради Наталія Іваньо привітала присутніх з 79-ю річницею від дня визволення Донбасу.

«Ми завжди урочисто відзначаємо це свято, але сьогодні з метою безпеки ми провели невеликі меморіальні заходи та поклали квіти до пам'ятників громади, а також обмінялися спогадами з членами ветеранських організацій, адже в кожній сім'ї бережуть пам'ять про тих, хто брав участь у подіях тих років. На нашій Донецькій землі вже 9-й рік поспіль йде війна, але ми впевнені, що загарбники, які прийшли на нашу землю з війною, з ганьбою повернуться, й ми будемо будувати нашу щасливу, незалежну Україну», - сказала Наталія Іваньо. 

Перше з питань, винесених на порядок денний, стосувалось передачі матеріальних цінностей, а саме кросівок та берців у кількості 70 одиниць добровольчому формуванню «Покровск-1».

Також на розгляд членів виконавчого комітету були винесені питання опіки. Як пояснила керуюча справами виконкому Алевтина Жук, одна вихованка будинку сімейного типу досягла повноліття та поступила в освітній заклад на повне державне забезпечення. «Аби зарахувати дівчину в навчальний заклад, треба було «вивести» її зі складу вихованців будинку сімейного типу. Тому і було прийняте рішення зібрати позачергове засідання виконкому. Це досить формальне питання, але яке потребує негайного вирішення», - зауважила Алевтина Жук.

Усі проєкти рішень, які були винесено на засідання, члени виконкому затвердили одноголосно.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

23

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

32

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію