• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. У Покровську пройшло позачергове засідання виконкому

eye

182

08.09.2022 12:14

Новини громад

img

8 вересня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету, на порядку денному якого значилось усього 3 питання.

На початку засідання секретар міської ради Наталія Іваньо привітала присутніх з 79-ю річницею від дня визволення Донбасу.

«Ми завжди урочисто відзначаємо це свято, але сьогодні з метою безпеки ми провели невеликі меморіальні заходи та поклали квіти до пам'ятників громади, а також обмінялися спогадами з членами ветеранських організацій, адже в кожній сім'ї бережуть пам'ять про тих, хто брав участь у подіях тих років. На нашій Донецькій землі вже 9-й рік поспіль йде війна, але ми впевнені, що загарбники, які прийшли на нашу землю з війною, з ганьбою повернуться, й ми будемо будувати нашу щасливу, незалежну Україну», - сказала Наталія Іваньо. 

Перше з питань, винесених на порядок денний, стосувалось передачі матеріальних цінностей, а саме кросівок та берців у кількості 70 одиниць добровольчому формуванню «Покровск-1».

Також на розгляд членів виконавчого комітету були винесені питання опіки. Як пояснила керуюча справами виконкому Алевтина Жук, одна вихованка будинку сімейного типу досягла повноліття та поступила в освітній заклад на повне державне забезпечення. «Аби зарахувати дівчину в навчальний заклад, треба було «вивести» її зі складу вихованців будинку сімейного типу. Тому і було прийняте рішення зібрати позачергове засідання виконкому. Це досить формальне питання, але яке потребує негайного вирішення», - зауважила Алевтина Жук.

Усі проєкти рішень, які були винесено на засідання, члени виконкому затвердили одноголосно.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

39

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

61

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

139

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію