Старостинські округи Покровської громади отримують гуманітарну допомогу

01.09.2022 15:30

На цьому тижні пакунки з продовольством отримали мешканці вже двох старостинських округів.

У вівторок надійшла гуманітарна допомога від "Українська церква християн віри євангельської«». Мешканці Піщанського СО старші за 72 роки отримали продуктові набори від організації. Всього на округ було передано 100 наборів.

Сьогодні 730 домогосподарств Гришинського СО отримали від БФ «Nowa Ukraine» харчові продукти.

Дякуємо благодійникам за підтримку наших мешканців у ці складні часи! Разом вистоїмо та переможемо!