ВІДЕО. Привітання керівників Покровська з початком нового навчального року

01.09.2022 08:51

Щорічно 1 вересня всі школярі та студенти, а також їхні батьки та вчителі відзначають День знань. Зазвичай навчальний рік відкривають святковою лінійкою. На жаль, в цьому році війна внесла свої корективи. Для більшості учнів навчальний 2022-2023 рік пройде зі змінами, викликаними новими вимогами безпеки.

Сьогодні діти повинні були піти в школу… Але через безпекову ситуацію навчаються онлайн.

Освітній фронт – це теж наша боротьба. Тож бажаємо усім школярам, педагогам, батькам терпіння та успіху. Нехай день знань надихне на нові досягнення, дасть тверду опору для подальших життєвих перспектив!