У Срібному відремонтовано пошкоджену від обстрілу дорогу

31.08.2022 15:50

Після нещодавнього обстрілу Срібненського старостинського округу російськими окупаційними військами, значних пошкоджень зазнала одна з центральних доріг села. На сьогодні зусиллями комунальників Покровська її відремонтовано.

Від потужного удару на дорозі виникла велика вирва, яка значно ускладнила рух автомобілів та пішоходів.

«Ця дорога знаходиться на балансі області, але, не зважаючи на це, ми не могли лишити її у такому стані. Тож на прохання старости Срібного Тамари Новікової було прийнято рішення її відремонтувати зусиллями  КП «БКП», - розповів заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський.

Вже сьогодні пошкоджену ділянку засипано шлаком. Спеціалісти багатопрофільного комунального підприємства тримають це питання на контролі. У випадку просідання ґрунту в результаті експлуатації дорожнього полотна, ремонтні роботи буде продовжено. А як тільки дозволить безпекова ситуація та прийде довгоочікуваний мир, на цій ділянці дороги з'явиться асфальт.