• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від благодійного фонду Nova Ukraine медики Покровська отримали автівку швидкої допомоги

eye

277

30.08.2022 13:21

RSS

img

Протягом тривалого часу Покровська громада тісно співпрацює з БФ «Nova Ukraine», який доставляє до нашої громади гуманітарну допомогу. Цього разу благодійники передали покровським медикам карету швидкої допомоги.

За словами директора Покровської КЛІЛ Юрія Бородіна, такий подарунок є дуже своєчасним та необхідним у сьогоднішніх реаліях воєнного часу.

«Парк карет швидкої допомоги вже давно зношений й потребує оновлення. Раніше, аби перевезти пацієнта, ми викликали санавіацію або просили автівки у міській лікарні, що у селищі Динзаводу. Впевнений, що отримана нова автівка значне пришвидшить процес транспортування хворих та стане у пригоді мешканців усієї громади, хто потребує медичних послуг», - зауважив Юрій Бородін.

Усього фондом було придбано 3 автівки швидкої допомоги: для мешканців Харківщини, Миколаєва та Покровська. Машини нові, сучасні, привезені з Європи.

Важливість такої допомоги зазначив й Покровський міський голова Руслан Требушкін: «Хочу подякувати нашим партнерам - представникам БФ «Nova Ukraine», які завжди відгукуються на наші запити та допомагають не лише продуктовими наборами (а їх сьогодні вже отримано близько 3 тисяч), медикаментами та перев'язувальним матеріалом, а й такою коштовною покупкою, як машина швидкої допомоги. Сподіваюсь, що й надалі ми співпрацюватимемо на благо мешканців Покровської громади».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У громаді продовжується розгляд заяв на забезпечення мешканців твердим паливом

За участю керівників апарату ради та структурних підрозділів міської ради відбулось чергове засідання комісії щодо розгляду заяв, які надійшли від пільгових категорій населення на отримання дров та вугілля.

eye

27

Новини громад

09 грудня 2022 10:30

Відбулось чергове засідання комісії з надання жителям громади матеріальної допомоги

Серед членів комісії, яка на постійній основі збирається для розгляду заяв мешканців на отримання одноразової матеріальної допомоги, заступники міського голови, депутати, керівники установ та служб міської ради.

eye

58

Новини громад

08 грудня 2022 15:55

Керівниця Покровського гуманітарного хабу "Єднання" Наталія Поспєлова відвідала наших земляків у Соснівці

До медичного закладу м. Соснівка Червоноградського району Львівської області навесні цього року були евакуйовані особи з інвалідністю, маломобільні та одинокі мешканці Покровської громади.

eye

53

Новини громад

08 грудня 2022 15:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію