• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Від благодійного фонду Nova Ukraine медики Покровська отримали автівку швидкої допомоги

eye

464

30.08.2022 13:21

RSS

img

Протягом тривалого часу Покровська громада тісно співпрацює з БФ «Nova Ukraine», який доставляє до нашої громади гуманітарну допомогу. Цього разу благодійники передали покровським медикам карету швидкої допомоги.

За словами директора Покровської КЛІЛ Юрія Бородіна, такий подарунок є дуже своєчасним та необхідним у сьогоднішніх реаліях воєнного часу.

«Парк карет швидкої допомоги вже давно зношений й потребує оновлення. Раніше, аби перевезти пацієнта, ми викликали санавіацію або просили автівки у міській лікарні, що у селищі Динзаводу. Впевнений, що отримана нова автівка значне пришвидшить процес транспортування хворих та стане у пригоді мешканців усієї громади, хто потребує медичних послуг», - зауважив Юрій Бородін.

Усього фондом було придбано 3 автівки швидкої допомоги: для мешканців Харківщини, Миколаєва та Покровська. Машини нові, сучасні, привезені з Європи.

Важливість такої допомоги зазначив й Покровський міський голова Руслан Требушкін: «Хочу подякувати нашим партнерам - представникам БФ «Nova Ukraine», які завжди відгукуються на наші запити та допомагають не лише продуктовими наборами (а їх сьогодні вже отримано близько 3 тисяч), медикаментами та перев'язувальним матеріалом, а й такою коштовною покупкою, як машина швидкої допомоги. Сподіваюсь, що й надалі ми співпрацюватимемо на благо мешканців Покровської громади».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

24

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

33

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію