ВІДЕО. Як працює НСЗУ під час війни. Частина 3

29.08.2022 14:03

• Медична допомога вагітним: що варто знати?
  • Медична допомога у 2023 році: як фінансуватимуться медичні заклади?
  • Психологічна допомога пацієнтам: роль сімейних лікарів?
  • Розширення програми Доступні ліки у 2023 році: імуносупресанти, знеболюючі препарати, реімбурсація тест смужок для людей з діабетом.
  • Як продовжити гемодіаліз та лікування туберкульозу, якщо переїхали в іншу область?
  • Які послуги гарантовані в амбулаторних умовах?
  • Оновлення моніторингу мережі та роботи зі скаргами пацієнтів.
  • Початок роботи експертних груп по програмі медичних гарантій на 2023 рік.

Наталя Гусак, голова Національної служби здоров’я України, в онлайн-інтерв’ю з медичним експертом ЮНІСЕФ Катериною Булавіновою.