ВІДЕО. Привітання Покровського міського голови з Днем міста та Днем шахтаря

28.08.2022 08:35

Дорогі друзі! Земляки!

Від щирого серця вітаю вас із Днем шахтаря й Днем міста!

Символічно, що День шахтаря і День народження міста назавжди стали одним цілим для нас. Спільним, великим святом!

Це і не дивно, адже професія шахтаря є надто важливою для Покровська. Шахтарі – справжні герої праці, гордість кожного двору, вулиці й кожного селища, гордість усього міста й усієї країни. Непроста праця шахтарів – це світло і тепло в кожній домівці, а отже, шахтарська професія завжди була і буде потрібною, шанованою та почесною.

Зараз, коли йде війна, багато наших жителів, багато гірників стали на захист рідної країни, стали волонтерами, добровільними помічниками армії.

Низький уклін, вам, наші герої!

У день, коли Покровську виповнюється 147 років хочу побажати йому одного:  нехай швидше закінчиться війна і до України прийде довгоочікуваний мир та наша перемога!

Нехай кожна Ваша мрія втілюється у життя, радість та любов живуть в кожній родині!