Відбулась «Пряма телефонна лінія» заступника начальника Головного управління – начальника управління обслуговування громадян Олексія Федченка

10.08.2022 14:41

9 серпня відбулась «Пряма телефонна лінія» заступника начальника Головного управління – начальника управління обслуговування громадян Олексія Федченка.

Олексій Вікторович роз’яснив додзвонювачам питання щодо отримання пенсійної виплати на території Донецької області, за її межами та за кордоном, дострокового виходу на пенсію, а також порядок самостійного контролю сплати внесків роботодавцем, набуття страхового стажу та багато інших.

Він також поінформував про можливість одержання пенсійних послуг дистанційно за допомогою електронних сервісів Пенсійного фонду України.