Як сформувати «Витяг з ЕТК» на вебпорталі Пенсійного фонду України

11.08.2022 14:33

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua особа може замовити електронний документ «Витяг з ЕТК».

Для цього їй необхідно:

1. Авторизуватись на Вебпорталі за одним із перелічених способів:

• кваліфікованого електронного підпису (КЕП);

• картки (BankID);

• електронного пенсійного посвідчення (ЕПП);

• використовуючи «Дію.Підпис».

1.  Обрати в лівому боковому меню пункт «Комунікації з ПФУ», далі сервіс «Запит на отримання електронних документів».

2.  Заповнити новий запит особистою інформацією. У вкладці «Тип звернення» обрати «Витяг з ЕТК».

3. Натиснути «Відправити до ПФУ».

4.  Отримати результат опрацювання запиту в пункті меню «Мої звернення», обравши завдання зі статусом «Виконано».

Документ у форматі pdf Ви можете не тільки зберегти, але й роздрукувати.

Важливо!

Роботодавець може сформувати запит на «Витяг з ЕТК» тільки у випадку коли застрахована особа самостійно створила запис щодо надання згоди на отримання ЕТК роботодавцем.

Для формування переліку роботодавців, яким користувач надає згоду на отримання ЕТК необхідно скористатись в пункті меню «Доступ до ЕТК» функцією «Додати», по якій відкривається екранна форма:

• код за ЄДРПОУ - ввести вручну;

• назва страхувальника – автоматично заповнюється за даними Єдиного реєстру страхувальників.

Важливо! Запис повинен знаходитись в статусі «актуальний».

Відеоінструкція «Як увійти на портал електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП)"