• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

"Хочеться дарувати дітям яскраві емоції", - депутатка Покровської міської ради Олена Харчевна

eye

1880

22.08.2022 12:05

Новини громад

img

Депутати Покровської міської ради продовжують піклуватись про мешканців Покровської громади. Збирають гуманітарну допомогу, закуповують аптечки для квартальних та влаштовують тренінги з першої домедичної допомоги. Не забувають і про юних мешканців громади. Для них проводять свята та організовують цікаві подорожі.

У неділю, 21 серпня, за ініціативою депутатки міської ради Олени Харчевної 25 юних мешканців громади відвідали Дніпровський державний цирк.

«Вже майже 6 місяців ворог руйнує щасливий світ дитинства маленьких українців. Так не повинно бути! Життя триває. Діти повинні бути щасливими і усміхненими! Дуже хочеться подарувати їм ці яскраві емоції», - розповіла Олена Харчевна.

З організацією поїздки до Дніпра допомогли фахівці Управління сім`ї, молоді та спорту міської ради, а також місцевий перевізник, який безкоштовно надав автобус.

Яскраві номери, солодка вата, попкорн та по-справжньому щасливі посмішки – майже 2 години пролетіли непомітно. Діти із задоволенням дивились циркову виставу та не жалкували аплодисментів під час виступу артистів.

За словами Олени Харчевної, якщо буде дозволяти безпекова ситуація, такі поїздки стануть гарною традицією для юних мешканців Покровської громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Є досягнення та результати: звіт Управління сім’ї, молоді та спорту про роботу з початку 2023 року

Волонтерська діяльність для життєзабезпечення громади, спортивна робота з підрозділами Нацполіції, ТРО та підприємствами, а також дистанційний навчально-тренувальний режим. Так працює зараз Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської громади.

eye

30

Новини громад

29 березня 2023 17:30

У Покровську відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги

Під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо в онлайн-форматі відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

28

Новини громад

29 березня 2023 16:36

Покровський педагог-військовослужбовець отримав почесну нагороду «За оборону рідної держави»

Рік тому Ігор Кравцов викладав іноземну мову в НВК №1, зараз – несе службу в Національній гвардії України. Чоловік пішов боронити країну в березні 2022-го.

eye

36

Новини громад

29 березня 2023 16:27

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію