• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

"Хочеться дарувати дітям яскраві емоції", - депутатка Покровської міської ради Олена Харчевна

eye

3554

22.08.2022 12:05

Новини громад

img

Депутати Покровської міської ради продовжують піклуватись про мешканців Покровської громади. Збирають гуманітарну допомогу, закуповують аптечки для квартальних та влаштовують тренінги з першої домедичної допомоги. Не забувають і про юних мешканців громади. Для них проводять свята та організовують цікаві подорожі.

У неділю, 21 серпня, за ініціативою депутатки міської ради Олени Харчевної 25 юних мешканців громади відвідали Дніпровський державний цирк.

«Вже майже 6 місяців ворог руйнує щасливий світ дитинства маленьких українців. Так не повинно бути! Життя триває. Діти повинні бути щасливими і усміхненими! Дуже хочеться подарувати їм ці яскраві емоції», - розповіла Олена Харчевна.

З організацією поїздки до Дніпра допомогли фахівці Управління сім`ї, молоді та спорту міської ради, а також місцевий перевізник, який безкоштовно надав автобус.

Яскраві номери, солодка вата, попкорн та по-справжньому щасливі посмішки – майже 2 години пролетіли непомітно. Діти із задоволенням дивились циркову виставу та не жалкували аплодисментів під час виступу артистів.

За словами Олени Харчевної, якщо буде дозволяти безпекова ситуація, такі поїздки стануть гарною традицією для юних мешканців Покровської громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Літопис розвитку Покровського краю в ювілейній книжці Валерія Кордюкова

У Покровську відбулася значна подія, а саме презентація ювілейної 10-ї книги Валерія Кордюкова, який є краєзнавцем, меценатом, членом НІКО «Спадщина» та творчого об?єднання «Суцвіття».

eye

13

Новини громад

28 вересня 2023 11:00

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

37

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

19

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію