• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Олександр Добровольський: " У громаді триває робота з заготовлення дров та закупівлі вугілля"

eye

92

17.08.2022 18:29

Новини громад

img

За словами заступника Покровського міського голови Олександра Добровольського, аби зробити запас дров у громаді вже проінвентаризовано понад 400 лісосмуг. Над формуванням пакета документів для видалення дерев працюють землевпорядники разом зі старостами приєднаних територій та фахівцями МНС.  

Крім того, ведеться робота з формування бригад по старостинських округах, працівники яких будуть займатися обпилюванням аварійних дерев. Планується збільшити кількість  таких бригад й по Покровську. 

Щодо вугілля — для сталого проходження опалювального сезону для критичної інфраструктури потрібно близько 2 тисяч тонн палива. 

"Вже надійшло багато заяв на вугілля й від мешканців громади, тому готуємось до централізованої закупівлі. З цього питання ми активно співпрацюємо з компанією Метінвест, аби вугілля вистачило на весь зимовий період і для опалення критичної інфраструктури, і для забезпечення паливом наших мешканців , і для формування стратегічного запасу", - зауважив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський. 

Всього з моменту прийняття міською владою рішення про допомогу населенню твердим паливом надійшло вже 1900 заявок від мешканців щодо забезпечення дровами та вуглем.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

97

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

84

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

76

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію