• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Очільник Покровської громади Руслан Требушкін зустрівся з колективом клінічної лікарні

eye

295

17.08.2022 17:09

Новини громад

img

Останнім часом все частіше у Покровську ширяться чутки щодо припинення роботи установ охорони здоров'я та надання пацієнтам повного переліку медпослуг. Руслан Требушкін разом із заступницею міського голови Маргаритою Ідрісовою завітав до клінічної лікарні та поспілкувався з медиками. 

Перш ніж приступити до спілкування з колективом, керівники громади пройшлися відділеннями лікарні. Подивились, як ведеться прийом пацієнтів, оцінили наявність медобладнання та умов перебування для мешканців громади. 

У ході бесіди з медиками, були обговорені теми евакуації, підготовки до зимового періоду та умов роботи.

За словами самих лікарів, на даний час усі медустанови працюють у штатному режимі. Ведеться амбулаторний прийом пацієнтів вузькими спеціалістами, проводяться планові оперативні втручання. 

«Що стосується розмов про відсутність обладнання та нестачу медикаментів, розумію, що історія цілком видумана. На сьогодні всі потреби наших мешканців закриваються. Медичні послуги надаються у повному обсязі, населенню нема чого турбуватись», - зазначив Руслан Требушкін.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію