• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Очільник Покровської громади Руслан Требушкін зустрівся з колективом клінічної лікарні

eye

81

17.08.2022 17:09

Новини громад

img

Останнім часом все частіше у Покровську ширяться чутки щодо припинення роботи установ охорони здоров'я та надання пацієнтам повного переліку медпослуг. Руслан Требушкін разом із заступницею міського голови Маргаритою Ідрісовою завітав до клінічної лікарні та поспілкувався з медиками. 

Перш ніж приступити до спілкування з колективом, керівники громади пройшлися відділеннями лікарні. Подивились, як ведеться прийом пацієнтів, оцінили наявність медобладнання та умов перебування для мешканців громади. 

У ході бесіди з медиками, були обговорені теми евакуації, підготовки до зимового періоду та умов роботи.

За словами самих лікарів, на даний час усі медустанови працюють у штатному режимі. Ведеться амбулаторний прийом пацієнтів вузькими спеціалістами, проводяться планові оперативні втручання. 

«Що стосується розмов про відсутність обладнання та нестачу медикаментів, розумію, що історія цілком видумана. На сьогодні всі потреби наших мешканців закриваються. Медичні послуги надаються у повному обсязі, населенню нема чого турбуватись», - зазначив Руслан Требушкін.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

97

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

84

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

76

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію