• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Гостинна Львівщина готова прийняти покровчан

eye

77

17.08.2022 16:55

Новини громад

img

Третім регіоном, до якого завітав заступник міського голови Олег Фролов для налагодження евакуації покровчан, стала Львівщина. На Львівщині наші мешканці будуть розміщені у трьох громадах: Львівська, Червоноградська та Сокальська.

На сьогодні у Львові зареєстровані 120 тис. внутрішньо переміщених осіб. Міський голова Андрій Садовий виразив готовність прийняти ще 1000 покровчан. Для розселення пропонуються будівлі закладів освіти. Для проживання там є всі умови: гаряча вода, пральні машини, забезпечене харчування. 

Також розміщення для евакуйованих українців можливе у модульному містечку, яке побудоване спільно з польським урядом за сприяння Міністерства розвитку громад та територій. Таке поселення налічує орієнтовно 300 місць для людей, що переїхали до Львова із зон бойових дій. Тут є всі умови для комфортного проживання, навіть кімната для дітей, на кшталт дитячого садочка, де можна залишити малечу з професійним вихователем у першій половині дня. Аби оселитися в цьому містечку, треба стати у ЦНАПі у чергу.

Олег Фролов відвідав Червоноград та Сокаль, громади, куди у першу хвилю евакуації виїхало багато мешканців Покровська. Заступник міського голови заїхав до евакуйованих покровчан у місця компактного розселення у садочках та школах, аби дізнатися, як влаштований їхній побут. У цілому, наші земляки задоволені умовами та ставленням місцевих жителів та закликають не наражати на небезпеку себе й близьких, та виїжджати.  

У м. Соснівка для покровчан готують гуртожиток. Зараз там триває ремонт. Зі слів заступниці Червоноградського міського голови Надії Земницької, міська влада знайшла будівлю, яка найбільше підходила б для проживання, і зараз зусиллями керівництва громади та волонтерів її готують для заселення.

У м. Сокаль евакуйовані особи мають можливість розміщення на базі відпочинку, від якої до м. Червоноград курсує безкоштовний автобус. 

«За минулий тиждень я відвідав три області з дев'яти, що погодилися прийняти евакуйованих покровчан. Наші земляки, що виїхали до цих областей у першу хвилю евакуації, забезпечені всім необхідним для проживання: належними побутовими умовами та харчуванням. Жодних скарг ми не почули, – зазначив Олег Фролов. – Шановні покровчани, не наражайте на небезпеку власне життя та життя і здоров'я рідних і близьких, евакуюйтеся до безпечних регіонів України!» 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

98

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

85

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

77

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію