• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. У Покровську презентували мобільний додаток допомоги жертвам домашнього насильства

eye

260

17.08.2022 16:31

Новини громад

img

За участю Покровського міського голови Руслана Требушкіна, керуючої справами виконкому Алевтини Жук, керівників соціальних служб та поліції у Покровську відбулась презентація застосунку для захисту жінок та дітей від домашнього насильства.

Мобільний застосунок для жінок, які постраждали від домашнього, гендерно зумовленого насилля або перебувають у групі ризику запустили в Україні за сприянням Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України у партнерстві з Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Проєкт реалізовано за підтримки Посольства Великої Британії в межах «Партнерства Біарриц», до якого Україна приєдналася за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Основною перевагою додатка є прямий зв’язок з поліцією через кнопку SOS, без дзвінка на 102 та з автоматичним визначенням місця перебування постраждалої за допомогою геолокації.  Він значно полегшить отримання допомоги для тих жінок, які не мають змоги зателефонувати в поліцію через фізичні особливості (наприклад особи з порушенням слуху), або через тотальний контроль особистого життя чи відсутність коштів на рахунку тощо.

Покровськ — місто вільне від насильства.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Літопис розвитку Покровського краю в ювілейній книжці Валерія Кордюкова

У Покровську відбулася значна подія, а саме презентація ювілейної 10-ї книги Валерія Кордюкова, який є краєзнавцем, меценатом, членом НІКО «Спадщина» та творчого об?єднання «Суцвіття».

eye

12

Новини громад

28 вересня 2023 11:00

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

34

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

19

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію