• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Наближаємо нашу перемогу: депутатка Юлія Гуріненко передала до Покровська чергову партію гуманітарної допомоги

eye

1855

17.08.2022 11:50

Новини громад

img

Перебуваючи в евакуації за кордоном, депутатка від партії «Порядок» Юлія Гуріненко продовжує допомагати мешканцям Покровська. 

Не дивлячись на достатньо велику відстань від рідного міста, Юлія Гуріненко продовжує виконувати свої депутатські повноваження та цікавиться потребами мешканців свого округу.

«Мешканці селища динзаводу створили групу, в якій спілкуються та дізнаються потреби один одного – хто чого потребує. Зазвичай, це медикаменти, харчові продукти та засоби особистої гігієни. Перебуваючи у Швеції, шукаю можливості та контакти українських фондів і організацій, які можуть допомогти. Велика подяка ГО  "Науковці активують світ" та хлопцям, волонтерам Бучаччини, які допомогли не лише зібрати, а й доставити вантаж до Покровська», - розповіла представниця депутатського корпусу міської ради. 

Днями зібрану допомогу вже отримали покровчани. Квартальним приватного сектору селища динасового заводу були передані від Юлії Гуріненко аптечки, які містять усі необхідні лікарські засоби для надання першої домедичної допомоги. 

За потребами мешканців, були надані харчові продукти, дитячі підгузки та дитяче харчування. 

Окремий пакунок з допомогою, який містив медикаменти, було передано й міській лікарні, що знаходиться у селищі Динзаводу. За словами депутатки від партії «Порядок», це той мінімум, що може зробити кожний, перебуваючи за кордоном. 

Крім збору гуманітарної допомоги, Юлія Гуріненко бере активну участь у волонтерській діяльності – разом з європейцями та іншими переміщеними особами плете сітки для потреб ЗСУ. 

«Навіть за тисячу кілометрів від рідної України ми наближаємо нашу перемогу! Кожний на своєму фронті. Віримо в ЗСУ і сподіваємось, що дуже скоро ми усі повернемось додому», - зауважила Юлія Гуріненко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Є досягнення та результати: звіт Управління сім’ї, молоді та спорту про роботу з початку 2023 року

Волонтерська діяльність для життєзабезпечення громади, спортивна робота з підрозділами Нацполіції, ТРО та підприємствами, а також дистанційний навчально-тренувальний режим. Так працює зараз Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської громади.

eye

29

Новини громад

29 березня 2023 17:30

У Покровську відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги

Під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо в онлайн-форматі відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

27

Новини громад

29 березня 2023 16:36

Покровський педагог-військовослужбовець отримав почесну нагороду «За оборону рідної держави»

Рік тому Ігор Кравцов викладав іноземну мову в НВК №1, зараз – несе службу в Національній гвардії України. Чоловік пішов боронити країну в березні 2022-го.

eye

32

Новини громад

29 березня 2023 16:27

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію