• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Наближаємо нашу перемогу: депутатка Юлія Гуріненко передала до Покровська чергову партію гуманітарної допомоги

eye

4976

17.08.2022 11:50

Новини громад

img

Перебуваючи в евакуації за кордоном, депутатка від партії «Порядок» Юлія Гуріненко продовжує допомагати мешканцям Покровська. 

Не дивлячись на достатньо велику відстань від рідного міста, Юлія Гуріненко продовжує виконувати свої депутатські повноваження та цікавиться потребами мешканців свого округу.

«Мешканці селища динзаводу створили групу, в якій спілкуються та дізнаються потреби один одного – хто чого потребує. Зазвичай, це медикаменти, харчові продукти та засоби особистої гігієни. Перебуваючи у Швеції, шукаю можливості та контакти українських фондів і організацій, які можуть допомогти. Велика подяка ГО  "Науковці активують світ" та хлопцям, волонтерам Бучаччини, які допомогли не лише зібрати, а й доставити вантаж до Покровська», - розповіла представниця депутатського корпусу міської ради. 

Днями зібрану допомогу вже отримали покровчани. Квартальним приватного сектору селища динасового заводу були передані від Юлії Гуріненко аптечки, які містять усі необхідні лікарські засоби для надання першої домедичної допомоги. 

За потребами мешканців, були надані харчові продукти, дитячі підгузки та дитяче харчування. 

Окремий пакунок з допомогою, який містив медикаменти, було передано й міській лікарні, що знаходиться у селищі Динзаводу. За словами депутатки від партії «Порядок», це той мінімум, що може зробити кожний, перебуваючи за кордоном. 

Крім збору гуманітарної допомоги, Юлія Гуріненко бере активну участь у волонтерській діяльності – разом з європейцями та іншими переміщеними особами плете сітки для потреб ЗСУ. 

«Навіть за тисячу кілометрів від рідної України ми наближаємо нашу перемогу! Кожний на своєму фронті. Віримо в ЗСУ і сподіваємось, що дуже скоро ми усі повернемось додому», - зауважила Юлія Гуріненко.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію