• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Маргарита Ідрісова: медзаклади громади продовжують працювати у посиленому режимі: обладнання є, лікарі на місцях

eye

118

15.08.2022 14:18

Новини громад

img

Не дивлячись на напружену безпекову ситуацію на Донеччині та заклик обласної військової адміністрації до евакуації, медзаклади Покровської громади працюють в екстреному режимі та надають цивільному населенню медичну допомогу по всіх напрямках. 

За словами заступниці Покровського міського голови Маргарити Ідрісової, наразі лікарні забезпечені усім необхідним. Як лікарськими засобами, так й медобладнанням, яке надходить до Покровська у якості гуманітарної допомоги. Лише від компанії Метінвест місто отримало 22 палети медикаментів. 

«Деякі сімейні лікарі евакуювались до більш безпечних регіонів та вже там приймають мешканців нашої громади, які стали переміщеними особами.  Багато медиків залишились «на місцях» й продовжують надавати якісну медичну послугу. Це стосується як первинної, так і вторинної ланки медицини. Для цього є обладнання та умови. Наразі триває активна підготовка до зимового періоду. Головні лікарні працюють над тим, щоб взимку в їх закладах було тепло, а медперсонал та пацієнти знаходились в комфортних умовах», - зауважила Маргарита Ідрісова. 

Фахівці КП «Покровськтепломережа» працюють над тим, аби перевести міську лікарню, що у селищі Динзаводу, з центрального опалення на тверде паливо. У Родинській міській лікарні проводиться ревізія старої котельні та робиться все можливе для її відновлення. 

Щодо роботи клінічної лікарні в зимовий період, Маргарита Ідрісова зауважила, що на території медичного містечка є твердопаливна котельня, але вона не настільки потужна, щоб обігріти усі будівлі КЛІЛ: 

«Ми проговорили з головним лікарем, що будуть опалюватись перші два поверхи основної будівлі лікарні. Ліжко-місця з інших відділень плануємо розподілити між цими двома поверхами так, щоб всі вони працювали та приймали пацієнтів за напрямками. Будуть опалюватись й два поверхи в перинатальному центрі. Ковідне відділення та терапевтичне плануємо обігрівати тепловими «гарматами» - потужними електровентиляторами.
 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

97

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

84

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

76

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію