• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Приймає Тернопільщина. Олег Фролов відвідав черговий регіон потенційної евакуації покровчан

eye

91

14.08.2022 14:27

RSS

img

Заступник міського голови Олег Фролов зустрівся з представниками Тернопільської ОВА директоркою департаменту соціального захисту Оксаною Смолій та заступником директора департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами, начальником управління з питань цивільного захисту, планування та підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях Ігорем Любим.

На зустрічі керівники обговорили питання щодо евакуації мешканців Донецької області до Тернопільщини.

Область вже прийняла близько 82 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них 11 тисяч – жителі Донеччини. Керівництво зазначає, що мають можливість розмістити ще близько 2 тис. осіб з Покровської ТГ.

Зараз переселенці мають прихисток у центрах компактного проживання на базі освітніх закладів як у міських, так і у селищних громадах. Також опрацьовується можливість розселення у будівлях городян та у гуртожитках навчальних закладів.

Крім того, Олег Фролов зустрівся з директором обласного центру зайнятості Василем Олещуком та обговорив питання можливості працевлаштування для евакуйованих мешканців Покровської громади. Керівник зазначив, що Тернопільщина – аграрний регіон України та здебільшого вакансії є саме в цій галузі.

З перших днів війни у Тернополі працює волонтерський штаб від ГО «Центр науки Тернополя», який спільно з міжнародними організаціями, волонтерами та міською радою працює над налагодженням допомоги ВПО. Тут можна отримати одяг, продуктові набори, засоби гігієни, окремі позиції дитячого харчування та, за наявністю, медичні препарати. Така допомога для переселенців є разовою. Але є певні категорії осіб, які отримують гуманітарну допомогу щомісяця. Це люди з інвалідністю І та ІІ групи, сім'ї, в яких є вагітні жінки чи діти до 1 року, а також багатодітні сім'ї.

«Ми працюємо, аби люди могли приїхати, адаптуватися і нормально відчувати себе в нашому місті», – зазначив директор організації Михайло Сиротюк.

Про власний досвід евакуації до Тернопільщини розповідає Ольга,  переселенка з Маріуполя.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в оселі понад 24 тисяч родин на Донеччині

Протягом доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 9 населених пунктів, постраждалих через обстріли.

eye

16

Новини

05 жовтня 2022 14:53

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

13

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

39

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію