• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Підготовка до зими та стан електромереж: у Покровську відбулась зустріч керівників громади зі старшими багатоповерхівок

eye

77

13.08.2022 13:59

Новини громад

img

Питання підготовки до зимового періоду все частіше лунають у Покровській громаді. У якому стані внутрішні електричні мережі та чи витримають вони навантаження при підключенні додаткових обігрівачів у разі відсутності централізованого теплопостачання, керівники громади обговорили зі старшими багатоповерхових житлових будинках. 

Участь в обговоренні взяли очільник громади Руслан Требушкін, секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський та начальник Покровського РЕМу Віталій Асіненко.

За його словами, ДТЕК Донецькі електромережі робить все можливе для підтримання роботи інфраструктури електромереж у Покровському районі та загалом у Донецькій області. 

«Компанія бачить серйозні ризики  у перевантаженні електромереж через  масове використання електроопалювальних приладів для обігріву осель в області через відсутність газо- і теплопостачання. Це може призвести до масових аварій на мережах та відключень світла. Якщо населення почне використовувати електроенергію, це призведе до зростання навантаження на електромережі майже у 2 рази. Як наслідок — масові аварії на електромережах та відсутність світла у значної кількості мешканців», - зазначив керівник РЕМу. 

За попередніми підрахунками енергетиків, щоб уникнути аварій та пожеж, в одному під`їзді повинно лишитись не більше 20% від загальної кількості мешканців. 

За словами секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, останнє масове будівництво у місті відбувалось у 91 році. Будинкам вже понад 30 років. 

«Тоді ще не було в загальному користуванні пральних автоматичних  машин, НВЧ-печей, кондиціонерів, електронагрівальних баків. Усі квартири були розраховані лише на централізоване опалення. Проводка не змінювалась з моменту будівництва будинків. Тому ми повинні розуміти, що ситуація складна. Треба збиратись з мешканцями та проговорювати різні варіанти, що ми робимо та як нам пережити цю зиму», - зауважила Наталія Іваньо. 

Крім стану електромереж, під час зустрічі підіймалось чимало питань стосовно проведення ревізій стану житлових будинків, буріння свердловин, консервації багатоповерхівок, їх утеплення та облаштування генераторами. 

Повну версію зустрічі дивіться за посиланням.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

97

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

84

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

76

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію